A jeni dakord për rikthimin e nxënësve në shkolla? Ja çfarë deklarojnë qytetarët (VIDEO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Aksioni blic i RENEA-s në Laç/ Ervis Martinaj dhe shoku i tij mes të shoqeruarve

Burime bëjnë me dije se ditën kur është bërë operacioni blic në Kurbin nga RENEA, mes të shqoruarve janë...

Nuk e lejuan të hynte në supermarket/ Gruaja heq të brendshmet dhe i përdor si maskë (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një supermarket në Afrikën e Jugut ku një grua e cila nuk kishte maskë, hoqi të brendshmet...

Covid-19/ Sërish shifër e lartë viktimash dhe infektimesh në vend

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19, vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

Balla i përgjigjet Bashës: Mos i votoni gënjeshtarët

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha publikoi një video në Facebook ku këshilloi shqiptarët e pakënaqur të ndërrojnë drejtuesit e tyre. “Zëvendësojini! Kurrë mos e...

A do të rikthehet karantina? Flet anëtari i Komitetit të Ekspertëve: Do të ulet ora e lëvizjes…

Situata e Covid-19 në vendin tonë vijon të jetë shqetësuese, pasi vihet re një rritje të të infektuarve tek grupmoshat reja. Anëtari i Komitetit Teknik...

Lajme të tjera

Web TV