Kendall Jenner: Përdor lëndë nark*tike

113 563 lexime

77,325FansaPëlqeje

Modelja e njohur, Kendall Jenner, është një nga personat më të ndjekur në rrjete sociale.

Ajo tregohet gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Së fundmi, në një dalje televizive, Kendall ka bërë të ditur se përdor lëndë narkotike rregullisht.

E pyetur se a ka qenë e droguar, modelja e ka pranuar një gjë të tillë, ndërsa ka theksuar se askush nuk mund ta vërejë.

“Askush nuk e di këtë, kështu që kjo është hera e parë që jam duke e thënë këtë”.

Vlen edhe të përmendet se ajo nuk është e vetmja e cila përdor lëndë narkotike.

Kim Kardashian gjithashtu ka treguar se kohë më parë kishte provuar ekstazë, në momentet më të këqija të jetës. Ka.Li/fjala.al

Të fundit

Pandemia, mbi 1 milion persona humbën jetën nga virusi që trembi gjithë globin

Mbi një milion njerëz në shkallë botërore kanë humbur jetën si rezultat i koronavirusit. Ndërkohë, kohët e fundit si...

Pesë papagaj përjashtohen nga kopshti zoologjik, arsyeja do t’ju habisë

"Ata më quajnë të ndyrë sa herë që kaloj" kjo ankesë vjen nga Drejtori i një kopshti zoologjik në Britani. Drejtori i parkut Steve...

Canabis në Skrapar/Efektivja e policisë dhe kryeplaku i shpëtojnë burgut, në pranga 4 të tjerë

Gjykata e Beratit ka caktuar sot masat e sigurisë për 6 të arretuarit 2 ditë më parë në Skrapar. Gjatë një operacioni policor të koduar...

Mediat italiane të alarmuara: Shqiptarët po blejnë gjysmën e Venecias

Kohët e fundit ka patur një rritje të ndjeshme të numrit të shqiptarëve që kërkojnë të blejnë hotele dhe restorante në qendrëm historike të...

1923/Kur patrioti shqiptar regjistronte në Nju Jork këngën “Muaj i Majit” -VIDEO

Një nga këngët më të bukura shqiptare që është trashëguar brez pas brezi është kënga “Muaj i Majit”. Por a e dini se kjo...

Lajme të tjera

Web TV