Rezultojnë pozitiv me koronavirus punonjësja dhe oficeri i policisë në Gjykatën e Elbasanit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 një punonjëse dhe një oficer i policisë gjyqësore në Gjykatën e Elbasanit. Burime bëjnë me dije që dy personat e infektuar ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore të karantinuar në shtëpinë e ttre,

Sipas raportimeve të MSH numri i përgjithshëm i të infektuarve është 12.385./Jo.Be/Fjala.al


Të fundit

Apeli për vaksinat/Përparim Kabo: Vaksinohuni, unë dua t’i besoj shkencës!

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, publik në faqen e saj të “Facebook” mesazhin e antropologut Përparim Kabo, i cili...

Derbi i kryeqytetit/ Partizani “fundoset” nga rezultati, gjobat dhe ndeshje pa tifozë

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka vendosur masa të ashpra për dy ekipet e kryeqytetit Partizanit dhe Tiranës. Pas humbjes me...

Shitje droge dhe dhunë në familje, arrestohen tetë persona në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona, për vepra të ndryshme penale. Burime zyrtare bënë me dije se pas hekurave përfunduan shtetasit me inicialet...

Rama poston projektin ‘Lungomare 3’: Do të ngrihet kantieri i një tjetër transformimi rrënjësor (Video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm në rrjetin social Facebook projektin ‘Lungomare 3’. Kreu i qeverisë njofton se në fillim të vitit të...

28 tetor 1922/ Marshimi mbi Romë, Mussolini emërohet kryeministër pa një konflikt të armatosur

Më 28 tetor të vitit 1922 fashistët italianë të udhëhequr nga Benito Mussolini, ndërmarin Marshimin mbi Romë dhe dominojnë, qeverinë italiane. Ky marshim, ishte...

Lajme të tjera

Web TV