Gruaja gjendet e pajetë në Pogradec/ Me të ishte dhe vajza me aftësi të kufizuara

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grua është gjetur pa jetë mbrëmjen e sotme në banesën e saj në Pogradec.

Nga informacionet paraprake mësohet se vdekja e saj mund të ketë qenë natyrale. Ndërkohë zbulohet se me gruan ka qenë dhe një fëmijë me aftësi të kufizuara që u gjet në banesë gjithashtu, por është në gjendje të mirë shëndetësore. Gruaja është gjetur pa shenja jete në lagjen Nr.3 të Pogradecit.

Po ashtu mësohet se 1 muaj më parë gruas i kishte vdekur edhe bashkëshorti.

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Sa kohë të duhet për të rënë në dashuri, bazuar në shenjën tënde të horoskopit!

Disa njerëz mund të dashurohen me shikim të parë lehtësisht, ndërsa të tjerëve u duhet shumë më shumë kohë....

Frika juaj më e madhe, sipas shenjës së horoskopit

Ka njerëz të cilët thjesht nuk kanë frikë nga asgjë ashtu siç ka të tjerë që kanë frikëra të vogla, apo disa të tjerë...

E tmerrshme/ Nëna vret 3 fëmijët e saj të mitur dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Australi, ku një nënë ka vrarë tre fëmijët e saj të mitur dhe më pas veten. Nëna e...

Habit Françeska Jaçe: Tradhtova të dashurin dhe bëra seks në avion

Modelja Françeska Jaçe është vënë të zgjedhë mes publikimit të një fotoje intime në rrjetet sociale, apo që familja t’i zbulonte lidhjen sekrete. Françeska i...

Habit tenisti amerikan… udhëton drejt Australisë, edhe pse pozitiv me “Covid-19”

Tenisti amerikan, numri 50 në botë, është midis më shumë se 1,200 lojtarëve dhe stafeve të tyre ndrejtuese, që kanë mbërritur tashmë në Australi...

Lajme të tjera

Web TV