Ishte vendosur për të hënën, shtyhet për shkak të koronavirusit dialogu Kosovë-Serbi

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Të fundit

Ish-deputetja serbe: Çdo shqiptar duhet të krenohet me Dua Lipën

Ish-deputetja serbe, Rada Trajković është shprehur se çdokush nga Kosova, serb apo shqiptarë, duhet të ndihet krenar për suksesin...

Konflikti Greqi-Turqi/ Denidas: Të shkohet në tërheqjen e unionit doganor

Ministri i Jashtëm grek, gjatë konferencës së përbashkët me kryeministrin Rama ditën e sotme, ka zbuluar letrën që i ka dërguar Komisionerit për Zgjerim,...

Skënder Brataj shpreh keqardhjen për ndarjen nga jeta të mjekut Astrit Haziri për shkak të Covid-19

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka shprehur keqardhjen për ndarjen nga jeta të mjekut Astrit Haziri. Nëpërmjet një postimi në facebook Brataj është shprehur...

Çiftet perfektë sipas shenjës së horoskopit

Janë bërë për njeri tjetrin. Shkoni poshtë dhe zbuloni se cilat shenja të zodiakut janë perfekte nëse bëhen bashkë. Demi - Dashi Një nga çiftet më...

Takimi Liga Profesioniste-Ministri e Financave, Libohova: Një hap në drejtimin e duhur

Në takimin e zhvilluar në kryeqytet, në mjediset e Ministrisë së Financave, midis përfaqësuesve të Ligës dhe qeverisë, ka qenë i pranishëm edhe Presidenti...

Lajme të tjera

Web TV