“Ruani veten”, Stresi rezulton pozitiv me Covid-19

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, ka lajmëruar se ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë vetë të ditur në një postim që ka bërë në rrjetet sociale ku ka njoftuar se pas lajmit që është prekur nga sëmundja vdekjeprurëse ai do të izolohet.

Sakaq u ka bërë thirrje të gjithëve që të ruhen nga ai pasi mund të infektohen.

“U konfirmova pozitiv! Ruani veten, unë po iki menjëherë të vetëizolohem”- shkruan reperi.Ka.Li/fjala.al

Të fundit

200 dosje mbeten “peng” në Gjykatën Kushtetuese

Procesi i vetingut në drejtësi rrëzoi si gurët e një loje shahu 8 nga 9 anëtarët e Gjykatës Kushtetuese...

Champions rikthehet me ‘show’/ United ‘makth’ i PSG, Barça shkatërron ekipin e Uzunit

Mbrëmja e parë në Champions League për këtë sezon ka rezervuar spektakël dhe gola në sfidat e para të saj. Manchester United ka mposhtur sërish...

Dendias apel Gjermanisë, Italisë dhe Spanjës të ndalojnë eksportet e armëve në Turqi

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias i ka dërguar letra homologëve të tij gjermanë, spanjollë dhe italianë, duke i nxitur ata të mos eksportojnë...

OBSH: Ja si ndërpritet zinxhiri i infektimeve me Covid-19

Kreu i Shërbimit për Situata Emergjente shëndetësore në OBSH, Mike Ryan, shprehet se mënyra më e efikase për të ndërprere zinxhirin e infektimeve nga...

BE mirëpret marrëveshjen mes Shqipërisë dhe Greqisë: Po ndiqen parimet e fqinjësisë së mirë

Bashkimi Evropian ka mirëpritur marrëveshjen mes Shqipërisë dhe Greqisë për të dërguar në Hagë çështjen e detit. Përfaqësuesja e Komisionit për Çështjet e Zgjerimit, Anna...

Lajme të tjera

Web TV