Video që ‘demaskon’ magjistarët, ja si realizohen numrat e shpejtësisë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shpesh në rrjetet sociale qarkullojnë video me truke ‘magjie’ me të vërtetë interesante. Ajo që gjithmonë i ka habitur njerëzit ka qenë mënyra si këta individë i realizojnë këto lëvizje. E ndërkohë që fëmijët mendojnë se njerzit që bëjnë lojëra shpejtësie janë magjistarë të mirëfilltë, video më poshtë tregon prapaskenat sesi realizohen disa nga këto numra shpejtësie.

 

https://www.instagram.com/tv/CFUsi7uj616/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Pa.Va/Fjala.al

 

Të fundit

“Agresioni erdhi nga serbët”/ Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë

Kryeministri Edi Rama dha një intervistë për BBC ku foli për tensionet në Veri. Ai doli krah BE-së dhe SHBA-së...

“Vetëm qahej e ankohej …”/ Aktrimi i Vuçiç në prani të Macron dhe Scholz

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka zbuluar detaje nga takimi me presidentin serb, Aleksandar Vuçiç, i cili u zhvillua në praninë e kancelarti gjerman...

Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

Juristi Kreshnik Spahiu tha në një intervistë për Euronews Albania se lirimi i Saimir Tahirit nga burgu është një bast i humbur i amerikanëve. Sipas...

Beatriks Ramosaj kërkon ndihmën e fansave/ Kush e gjen shpërblehet 2 mijë euro

Beatrix Ramosaj e ka nisur ditën e sotme me një kërkesë për ndjekësit e saj të shumtë. Ajo ka publikuar foton e një qenushi duke...

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion/ Zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, së bashku me një punonjëse të kësaj ministrie janë arrestuar ditën e sotme me urdhër të SPAK...

Lajme të tjera

Web TV