Rama për lapsusin tjetër të Bashës: O ti mos vdeksh kurrë -VIDEO

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër lapsus të kreut të PD-së, Lulzim Basha. Rama ka shpërndarë në Instagram një video ku shihet kryedemokrati Basha, në një konferencë me gazetarët, ky i fundit ka ngatërruar fjalët dhe kjo ka bërë që ky moment të bëhet viral në rrjet.

“Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurrë kurrë”, shkruan Rama krah videos, duke e shoqëruar edhe me disa “emoji” duke qeshur.

Kryeministri ka publikuar dhe herë të tjera video të kryedemokratit, kur ky i fundit bën lapsuse. la.mi.Fjala.al

 

View this post on Instagram

 

Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurrë kurrë😂😂😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Të fundit

Lufta Armeni-Azerbajxhan/Presidenti armen thirrje: Largoni Turqinë nga konflikti

Lufta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit për rajonin e shkëputur vazhdon pavarësisht se deri tani janë firmosur dy marrëveshje armëpushimi. Këto...

Aksident me vdekje, para false, drogë dhe vjedhje, 11 të arrestuar

Policia e Tiranës ka arrestuar 11 persona për vepra të ndryshme penale gjatë 24 orëve të fundit. Raportohet se pesë të rinj janë arrestuar...

Ish-deputetja serbe: Çdo shqiptar duhet të krenohet me Dua Lipën

Ish-deputetja serbe, Rada Trajković është shprehur se çdokush nga Kosova, serb apo shqiptarë, duhet të ndihet krenar për suksesin e arritur nga këngëtarja me...

Konflikti Greqi-Turqi/ Denidas: Të shkohet në tërheqjen e unionit doganor

Ministri i Jashtëm grek, gjatë konferencës së përbashkët me kryeministrin Rama ditën e sotme, ka zbuluar letrën që i ka dërguar Komisionerit për Zgjerim,...

Skënder Brataj shpreh keqardhjen për ndarjen nga jeta të mjekut Astrit Haziri

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka shprehur keqardhjen për ndarjen nga jeta të mjekut Astrit Haziri. Nëpërmjet një postimi në facebook Brataj është shprehur...

Lajme të tjera

Web TV