Nënë për herë të dytë, Arbana Osmani publikon foton pak orë pas lindjes

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Arbana Osmani është bërë nënë e një djali për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale, partneri i saj Eduart Grishaj. Ndërkohë vetëm pak orë pas lindjes së djalit, të cilin e kanë quajtur Diell, Arbana ka shpërndarë një foto në Instagram, duke ndarë më ndjekësit përjetimet e para.

“Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua” shkruan moderatorja, krah një fotoje ku duart e gjithë familjes duken bashkë.

Në foton e publikuar nga moderatorja, shihen duart e bashkuara të Arbanës, Eduartit, Jonit dhe Diellit të sapo lindur.

Arbana Osmani ka qënë në qendër të portaleve dhe rrjeteve sociale që pas konfirmimit se ajo dhe regjizori i “Dua të të bëj të lumtur” janë bashkë.

Arbana dhe Eduarti u vunë sërish në qëndër të mediave pas bërjes publike të shtatëzanisë së saj me regjisorin, dhe së fundmi çifti ka marrë pafund urime dhe komente për lindjen e djalit të tyre Diellit.

Kujtojmë se moderatorja është nënë edhe e një djali më të rritur të quajtur Joni, me të cilin ka një lidhje shumë të ngushtë. /Ra.My.Fjala.al/

Të fundit

Horoskopi për nesër, e shtunë 21 nëntor 2020

Dashi Mundohuni të shmangni debatet në dashuri që vështirë të zgjidhen këto ditë. Në punë, nuk doni të shkoni kundër...

OBSH: Remdesiviri të mos përdoret për trajtimin e pacientëve me COVID-19

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka këshilluar institucionet shëndetësore që të mos e përdorin ilaçin antiviral Remdesivir për të trajtuar pacientët me COVID-19, që...

BE-ja ndihmon Kosovën me 26.5 milionë euro

Bashkimi Evropian dhe Qeveria e Kosovës nënshkruan të premten një kontratë me vlerë 26.5 milionë euro, e cila do t’i ndihmojë Kosovës t’i adresojë...

Regjistrohen 11 viktima dhe 855 raste të reja në Kosovë

Autoritetet kosovare kanë bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 11 viktima dhe 855 raste të reja me...

Jo vetëm për dhimbje koke, ka kaq shumë përdorime alternative të aspirinës

Kush nuk e njeh aspirinën? Është një nga mjetet më të zakonshme për të hequr qafe dhimbjen e kokës sa më shpejt që të...

Lajme të tjera

Web TV