Plagosje me thikë në Librazhd, një i ri në gjendje të rëndë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një sherr mes dy të rinjve ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të komunës Hotlisht për motive banale.

Një sherr banal midis disa te rinjve ka ndodhur ne fshatin Hotolisht ku si pasoje ka mbetur i plagosur me mjet të mprehte një i ri me iniciale F. D.”, thuhet në deklaratën e policisë.

Sipas policisë, i plagosuri është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë, për të marrë ndihmë të specializuar mjekësore./Re.D/Fjala.al

Të fundit

“Dëshiron të bashkohesh me mua?”, Musk i propozon Putinit, Kremlini i kthen përgjigjen e papritur

Elon Musk dëshiron të zhvillojë një bisedë me Vladimir Putin në aplikacionin e tij të ri të preferuar, Clubhouse,...

Elvisi bën deklaratën e papritur: Jam në “Përputhen” vetëm për Sindin

Elvisi u deklarua dje se është vetëm për Sindin. Përpos befasive të ndryshme dje në episodin e “Përputhen”, një përqafim i ngrohtë ndodhi edhe mes...

Lopa e tërbuar hyn në mes të spitalit dhe masakron pacientët (Video)

Një lopë e arratisur ka hyrë në një spital të Kolumbisë dhe ka sulmuar pacientët. Pamjet e çuditshme tregojnë kafshën duke u futur në spital...

Meshkujt “çmenden” pas gjyshes: Askush nuk e beson se jam 64-vjeç

64-vjeçarja, Lesley Maxeell, trainere fitenessi me profesion, ka treguar për mediat vëmendjen e tepërt që merr prej burrave, shumica e të cilave janë në...

Shifrat e të shëruarve kalojnë ato të infektuarve, ja sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë shënuar 775 raste të reja dhe 12 viktima....

Lajme të tjera

Web TV