Bes Kallaku feston ditëlindjen, Xhensila poston fotot më të ëmbla së bashku

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ditën e sotme këngëtari dhe humoristi shqiptar Bes Kallaku feston ditëlindjen. Në këtë 35 vjetor, bashkëshortorja e tij Xhensila Myrtezaj ka vendosur të ndajë me të gjithë disa nga momentet më të vyera pranë Besit.

“Sot ti feston 35-vjeç, por shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç. Ti që nuk lodhesh kurrë, ti që gjithmonë bën më shumë për të tjerët dhe për veten mendon në fund. Momentet më të lumtura në jetë i kam kaluar me ty dhe prej teje”, ka shkruar Xhensila krah fotove të ndryshme me Besin duke sjellë pas shumë kujtime dhe momente të jetuara me të.

Ajo nuk i ka kursyer dhe disa foto të aktorit me vajzën e tyre në krahë, Ajkën. Xhensila ka zgjedhur të shkruajë rrallëherë në rrjetet sociale për ndjenjat e saj, e megjithatë kur e bën duket së të gjitha emocionet i kalon edhe tek ndjekësit e saj./Bl.Ba/Fjala.al


Të fundit

U helmuan nga alkooli, humbin jetën 35 persona në Rusi

35 persona kanë vdekur në Rusi nga helmimi nga alkooli. 24 persona të tjerë po trajtohen në spital, thanë...

Franca mposht Spanjën, shpallet kampione e “Ligës së Kombeve”

Franca ka arritur të shpallet kampione e "Ligës së Kombeve" duke mposhtur me përmbysje Spanjën në San Siro. Në pjesën e parë të dyja skuadrat...

E akuzoi se ka bërë pazar me PS, Basha i kërkon sqarime Bylykbashit në mbledhjen e kryesisë

Akuzat e deputetit demokrat Oerd Bylykbashi për një pazar ndërmjet kryetarit të PD-së, Lulzim Basha si dhe kryeministrit Edi Rama për zgjatjen e afateve...

Policia zhvillon operacionin ‘Blic’ në vendin ku u vra Lulzim Bitri dhe Ardian Çollaku

Një aksion ‘Blic’ po zhvillon policia e Elbasanit, në vendin e quajtur rreth rrotullimin e Luleve për të evidentuar element të veprave penale të...

Mbyllet pjesa e parë e finales së “Ligës së Kombeve”, Franca dhe Spanja nuk arrijnë të shënojnë

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura pjesa e parë e finales së Ligës së Kombeve, që po zhvillohet mes Spanjës dhe Francës. Aksionet nuk...

Lajme të tjera

Web TV