Antiterrori merr në pyetje Floresha Rashën, të kthyerën nga kampi famëkeq ‘Al Hol’

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Floresha Rasha u cila u kthye rreth një muaj më parë nga kampi Al Hol, në Siri është marrë në pyetje ditën e sotme nga agjentët e Antiterrorit.

Bëhet me dije se Rasha është marrë në pyetje në cilësinë e dëshmitares për mënyrën sesi iku nga Shqipëria në Siri, për të verifikuar të gjitha detajet e udhëtimit 7 vite më parë.

Mësohet se në pyetje janë marrë edhe fëmijët në prani të psikologëve.

Floresha Rasha u kthye më 27 tetor në Shqipëri bashkë me tre fëmijët e saj, Amar, Emel dhe Hatixhe Rasha. Por ndryshe nga të tjerët dhe ndryshe nga si iku në 2013 në Siri, Floresha u kthye me karrocë me rrota për invalidët.
l.m/Fjala.al

Të fundit

Epidemiologu Alimehmeti shpjegon pse mund të prekesh nga Covid-19 edhe pas vaksinimit

Mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti deklaron se edhe në rast se një person bën dy dozat e vaksinës ndaj COVID-19,...

Presidenti Meta dekreton aktet normative për vaksinën antiCovid

Presidenti i Republikës, Ilir Meta miraton aktet normative për marrëveshjen e qeverisë shqiptare me kompaninë Pfizer, për marrjen e vaksinës anti Covid e konsideruar...

Veliaj dhe ambasadori i Izraelit, homazhe në Memorialin e Holokaustit: Koha të reflektojmë

Në Ditën Ndërkombëtare të Përkujtimit të viktimave të Holokaustit, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, bëri thirrje për reflektim dhe për të lënë...

Policja shqiptare provokon me foton +18/ Në mes të borës gjysmë e zhveshur

Policja kosovare, Linda Aliu njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale. Pavarësisht motit të ftohtë, ajo ka publikuar disa foto seksi nga Brezovica. Ajo...

Arjola Demiri zbulon vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks: Kam nevojë për më shumë…

Aktorja e humorit, Arjola Demiri gjithmonë është treguar e hapur për sa i përket jetës së saj personale. Dhe së fundmi ka zbuluar detaje të...

Lajme të tjera

Web TV