Çani ‘zbulon’ kok*inën e re që është futur në Shqipëri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gazetari Arian Çani, deklaroi mbrëmjen e sotme se në Shqipëri po futet një kokainë e një lloji të ri, që është shumë më e shtrenjtë dhe ka veti kuruese.

Në emisionin e drejtuar prej tij, “Zonë e lirë”, përballë dy të ftuarve, Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu, Çani tha se këtë informacion e ka nga një burim serioz.

Ai shtoi se një kilogram i kësaj kokaine kushton 350 mijë euro.

“Më tha një burim serioz se është futur një lloj kokaine totalisht ndryshe nga sa është mësuar bota tani që quhet kokainë pink ku kilja e saj kushton 350 mijë euro. Nuk e shesin me gramë, më thonë që në Shqipëri e përdorin shumë pak njerëz se thonë që nuk ka efekte negative, madje thonë që është kuruese për disa drogëra. Personi që ma tha është i huaj, e përdorin elita këtë,”- tha Çani.

Të fundit

Presidenti i FSHF-së, Duka, letër publike përpara Asamblesë së KOKSH

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka shprehur shqetësimin e saj për situatën e krijuar në Komitetin Olimpik Kombëtar Shqiptar...

Një raketë e vërtetë/ Mediat zviceriane jehonë super golit të futbollistit shqiptar (VIDEO)

Kastriot Imeri është treguar vendimtar në fitoren e Servettes në transfertë ndaj Zurich. Skuadra e lojtarit shqiptar po fitonin 2-0, por kundërshtarët i vunë ata...

NATO, kërkesë zyrtare Shqipërisë: Vaksinimi i Ushtrisë të bëhet vetëm me Pfizer!

Ndërsa procesi i vaksinimit po vazhdon në Shqipëri, NATO u ka dërguar një kërkesë autoriteteve shqiptare dhe Forcave të Armatosura, duke kërkuar që vetëm vaksina...

“Jam njohur me bashkëshortin që në moshën 15 vjeçe”, ish-ministrja Klajda Gjosha rrëfen historinë e dashurisë

Historitë e bukura të dashurisë janë shumë frymëzuese për të gjithë. E tillë është edhe historia e Klajda Gjoshës. Është njohur me bashkëshortin në...

Trafikanti i drogës ekzekuton policin në SHBA, publikohen pamjet

Një trafikant droge qëlloi për vdekje një oficer policie në Nju Meksiko të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pasi ishte ndaluar për kontroll. Polici, i...

Lajme të tjera

Web TV