test

Polici harron radion ndezur teksa po bënte s*ks, regjistrimi i shpërndahet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një zëvendës Sherif në Los Angels të SHBA-se ka pësuar një incident gjatë orës së punës.

Ai kishte harruar radion ndezur ndërkohë që ishte duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua.

Sipas New York Post, gjithçka u dëgjua live nga kolegët e tij.

Menjëherë pasi u dëgjuan zërat, operatorja e stacionit të policisë i tërhoqi vëmendjen sherifit të policisë, por ai nuk e dëgjoi pasi ishte i zënë.

Regjistrimi ka qarkulluar fillimisht mes kolegëve, por më pas është shpërndarë edhe në media.

l.m/Fjala.al

Të fundit

Lady Gaga bën daljen e parë publike pas thashethemeve për shtatzëni

Këngëtarja e njohur Lady Gaga është shfaqur për herë të parë në publik pas thashethemeve për shtatzëni, gjatë shfaqjes...

Hëna e Plotë e qershorit, shenjat e horoskopit që preken më shumë

20 qershori ishte një ditë e ngarkuar për yjet pasi kishim solsticin veror në hemisferën veriore dhe ditën e parë të sezonit të Gaforres. Vetëm...

Euro 2024/ Austria fiton duke bindur, 3 gola për 3 pikë

Polonia dhe Austria u përballën në Berlin, në ndeshjen e vlefshme për raundin e dytë, të Grupit D., sfidë e fituar nga austriakët 3-1. Sfida...

Dhjetëra të vdekur nga vapa në Meksikë: 4 herë më vdekjeprurëse!

Vala e të nxehtit po përhap probleme të mëdha kudo nëpër botë. Sakaq, në Meksikë temperaturat e larta kanë marrë dhjetëra jetë njerëzish e ndërsa...

Çmimi letrat Kadare 2024, shkrimtari i ri Dionis Prifti shpallet fitues me shumicë votash

Dionis Prifti shpallet fitues i edicionit të dhjetë të Çmimit letrar KADARE 2024, me romanin “Dy javë nën balonë” Në përputhje me Statutin e Çmimit...

Lajme të tjera

Web TV