Rikthehet Beatrix Ramosaj, fansat e krahasojnë me këngëtaren amerikane

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin më të ri që mban titullin “Dancing With The Devil”.

Këngëtarja shqiptare bëri një pauzë të gjatë në muzikë, pasi projekti më i fundit ishte “Pa ndjenjë”, që u publikua tre vite më parë.

Pjesë e klipit është dhe artisti i mirënjohur Eugent Bushpepa. Teksti është shkruar nga vetë këngëtarja, ndërsa për realizimin e këngës ka punuar me Bushpepën.

Kënga e sapo publikuar ka marrë mjaft reagime në Youtube, dhe kanë qenë të shumtë ata që e kanë krahasuar këngëtaren me Lana Del Rey./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Këmbimi valutor/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 15 prill 2024, dollari amerikan, blihet me 94.6 lekë dhe shitet me 95.5 lekë. Euro, blihet me 101...

Jemi në epokën e artë të eksplorimit të mbytjeve detare

Thatësira, ngjarjet ekstreme të motit, ndryshimet klimatike dhe përdorimi i teknologjive gjithnjë e më të avancuara po sjellin në sipërfaqe rrënojat e fundosura shekuj...

Jimi Hendrix me Strat-in… “Kitarat ishin zgjatime të tij, pjesë e personalitetit”.

‘Me një Strat mund të sundosh botën!’ Nile Rodgers, Bonnie Raitt dhe John Squire në kitarën elektrike që ndryshoi gjithçka Si e bëri një...

Si e fitoi kuzhinieri spanjoll një linjë telefonike për në Shtëpinë e Bardhë?

José Andrés dërgon kuzhinierë në zonat e fatkeqësive. Ai ka udhëhequr një reagim të ashpër për Gazën kundër Netanyahut që asnjë protestë apo politikan...

Pas sulmit të Iranit ndaj Izraelit, bota duhet të veprojë: kriza na kërcënon të gjithëve

Netanyahu donte një konflikt më të gjerë dhe Teherani ka hyrë në grackën e tij. Fuqitë e mëdha duhet ta ndalojnë menjëherë këtë Nga Simon...

Lajme të tjera

Web TV