Beatrix Ramosajt i ndodh e papritura,“turpërohet” në publik (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Beatrix Ramosaj është shumë aktive në Instagram-in e saj.

Këngëtarja së fundmi “ka qarë hallin” e saj me ndjekësit. Si duket teksa ka qenë duke konsumuar diçka, lëngu i portokallit i është derdhur i gjithi në panatllona. Dhe imagjinojeni vetë sikletin, vendi ka qenë i mbushur me njerëz.

“Nuk e di a të qaj apo të qesh se shumë qesharake ishte si skenë. U lava në portokall. Po. Të gjithë ishin aty. Plastë syri i keq,”-ka shkruar Trixa krahas një fotoje të pantallonave të bëra “zhul”.

“Plastë syri keq”, Beatrix Ramosaj flliqet keq në publik,

Të fundit

Shembje gurësh në Rrugën e Arbrit, bllokohet qarkullimi

Një masiv shkëmbinjsh është është shembur në Rrugën e Arbrit duke bllokuar qarkullimin e automjeteve me drejtim nga Qarku...

Të shtëna me armë zjarri në Koplik, plagoset 32-vjeçari

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mbrëmje në Shkodër. Policia njofton se rreth orës 19:50, në Koplik, gjatë një konflikti për motive të...

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet

Janë 604 mijë shqiptarë që janë pajisur me pasaportë të një vendi të Bashkimit Europian në 20 vitet e fundit, sipas të dhënave të...

Mbi të pakënaqurit nga Perëndimi, që ka zbarkuar në Tiranë

Nga Mero Baze Mbajtja sot e Samitit të Ballkanit Perëndimor me BE për planin e ri të rritjes, si dhe ai i një dite më...

Berisha: Dy takimet në Tiranë nuk ishin samite

Ish-kryeministri Sali Berisha foli mbrëmjen e sotme për dy samitet e mbajtura në Tiranë në dy ditët e fundit. Berisha tha se të dyja takimet...

Lajme të tjera

Web TV