Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

“U rrëmbeva nga alienët”: Publikohen dokumentet sekrete të CIA-s mbi UFO-t

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

UFO-t janë një temë plot mister që tërheq mjaft vëmendjen e publikut duke u bërë lajmet më të lexuara në media.

Sëfundmi, CIA ka deklasifikuar një numër të madh dokumentesh në lidhje me incidente të ndryshme që kanë ndodhur me Objekte Fluturuese të Paidentifikuara, të cilat janë përmbledhur në akronomin (Unidentified Flying Object) UFO.

Uebfaqja Black Vault ka siguruar disa prej këtyre dokumenteve duke hedhur dritë mbi disa ngjarje të çuditshme në vende të ndryshme të botës.

Mes dokumenteve të publikuara konstatohet një shpërthim misterioz në një qytet të vogël në Rusi. Banorët pretenduan se kishin parë një “top të zjarrtë lëvizës” dhe spekuluan për UFO. Ushtria e zonës arriti në përfundimin se ishte një shpërthim për shkak të një stoku të nitrati amoni. Në lidhje me këtë, hetimi i CIA-s ishte i paplotë.

Në një tjetër dosje bëhet fjalë për një incident të ndodhur në Bosnje, ku një burrë i zhdukur për disa kohë tha se kishte patur kontakt me UFO-t.

Publikimi i dokumenteve të CIA-s vjen gjashtë muaj përpara raportit mbi UFO-të që do të bëhet publik nga qeveria amerikane.
Ekspertët e inteligjencës kanë 180 ditë kohë për të formuluar një raport zyrtar mbi shenjat ose avionët sekret pranë bazave ushtarake amerikane, i cili do të dalë më vonë.

Të fundit

Vuante nga zemra, ndërron jetë turisti francez në ishullin e Sazanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Sazanit. Mësohet se ka ndërruar jetë një 38-vjeçar francez. Fillimisht, turisti...

Mësimet që jep inflacioni për krizën e ardhshme

Pas rritjes së inflacionit në 9% pas pandemisë dhe pushtimit rus të Ukrainës,  po tërhiqet drejt objektivit prej 2% të vendosur nga Rezerva Federale...

SPAK-u një “Catch-22” elektoral për Berishën

Që PD-ja të jetë konkuruese në zgjedhjet e ardhshme, duhet ta zgjerojë sinorin e saj elektoral shumë përtej bërthamës së simpatizantëve të Berishës. Në...

“Flini gjumë”/ Braçe ironizon opozitën: Kur flisja unë për bujqësinë, tallnit menderen

I ashpër është treguar në Kuvend, socialisti Erion Braçe, ndërsa nuk i kurseu ironitë për opozitën. Kjo e fundit reagoi ashpër kur kërkesa e saj...

Olsa Muhameti largohet përfundimisht nga “TCH”, ja televizioni dhe programi i saj i ri

Olsa Muhameti, autore prej disa vitesh e emisionit të dashurisë “Përputhen” nuk do të jetë më pjesë e "Top Channel". Prej disa muajsh përflitet se...

Lajme të tjera

Web TV