E tmerrshme/ Nëna vret 3 fëmijët e saj të mitur dhe më pas veten

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Australi, ku një nënë ka vrarë tre fëmijët e saj të mitur dhe më pas veten.

Nëna e tre fëmijëve Katie Perinovic, 42, dhe fëmijët e saj Claire, 7 vjeçe, Anna, 5 vjeçe, Matthew, 3 vjeç, u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre në Tullamarine në veri të Melburnit.

Ata u gjetën nga babai i fëmijëve 48-vjeçari Tomislav Perinovic, i cili sipas policisë nuk është i përfshirë në këtë ngjarje të rëndë.

Policia është shprehur se vrasja e fëmijëve ka ndodhur nga nëna e cila në fund ka vrarë dhe veten, pro nuk dihen ende arsyet që e kanë çuar atë të bëjë të akt makabër. Vetëm një javë më parë ata pozonin si një familje e lumtur gjatë një pikniku që kishin zhvilluar.

Të fundit

Policia përdor plumba gome/ Protestuesit nuk ndalen

Policia në Mianmar ka qëlluar me plumba gome gjatë një demonstrate në kryeqytetin Nay Pyi Tau, ndërsa njerëzit sfidojnë...

U kap me 4 doza kokainë në makinë, vihet në pranga 30-vjeçari në Durrës

Një 30-vjeçar u arrestua nga policia e Durrësit pasi u kap me disa doza të vogla kokaine. 30-vjeçari me iniciale R.V. u ndalua në Maminas...

Kjo është diplomatja shqiptare që u dëbua nga Rusia, çfarë thuhet në deklaratën e ministrisë së Jashtme ruse

Ministria e Jashtme ruse vendosi largimin si persona “non grata” të Jonida Drogut, sekretares së parë të Ambasadës shqiptare në Moskë.   Asaj i janë lënë...

Covid-19/ Rama flet për masa të forta kufizuese: Riskohen moshat e reja

Sinjale të arsyeshme se në Shqipëri kanë hyrë variantet e reja të COVID Situata e Covid-19 në Shqipëri nuk premton zbutje të shpejtë. Madje ditët...

U gjet i pajetë në bregdet në Vlorë! Me shenja dhune në kokë, tatuazhet që mund ta identifikojnë

Pavarësisht se ka kaluar 1 ditë pasi u gjet i pajetë në bregdetin e Zvërnecit në Vlorë, autoritetet ende nuk kanë arritur të identifikojnë...

Lajme të tjera

Web TV