Djali nga Amerika erdhi për t’i rrëmbyer Tean/ Reagon Andi: I zgjidh lali këto muhabete!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në emisionin “PërPuthen” pati hyrje të reja, por njëri prej tyre ra më tepër në sy për shkak të debateve dhe deklaratave që bëri.

Bëhet fjalë për Andi Artanin, i cili është 24 vjeç dhe është shqiptar i Kosovës por që ka lindur në Brooklyn, ndërsa jeton në New York. Sapo hyri Andi deklaroi se kishte një pëlqim
ndaj Teas e cila tanimë është shprehur se do vazhdojê njohjen me Andin e pare, por kjo nuk ka shumë rëndësi për djalin që vjen nga Amerika pasi është në gjendje ti fitojë zemrën asaj me çdo kusht.

Ndërkohë kujtojmë se prej disa ditësh Andi 1 mungon në emision dhe ende nuk ka pranuar ti bashkohet pjesës tjetër të konkurrentëve. Por duket se deklaratat e djalit të ri e kanë ‘vënë në lëvizje’ Andin i cili shprehet se do t’i rregullojë vetë këto muhabete.

Gjatë një video live në Instagram, Andi tha se çdo gjë kontrollohet kollaj.

Pjesë nga live:

“Çdo gjë kontrollohet fort kollaj. Hahahah sa do vin e do ikin ashtu. Grupi pa merak se i zgjidh lali kto mnuhabete mos u shqetësoni ju”, thotë Andi.

Të fundit

Vret shqiptaren në Itali, agresori largohet i qetë me duar në xhepa

Personi që shfaqet në video është Alfred Kipe, një shqiptar 42-vjeçar, me banim në Milano, dhe filmimi është realizuar...

Interpelanca me banorët e Kukësit, Balluku: Gati projekti, nisim së shpejti punën për ndërtimin e ujësjellësit

Qyteti i Kukësit dhe 13 fshatra rreth tij do të jenë kantieret e radhës ku do të nisë puna për ndërtimin e rrjetit të...

Arrestimi i gjyqtares/ SPAK: Hetimi disamujor provoi korrupsionin në sistemin e drejtësisë

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka njoftuar për arrestimet e bëra mëngjesin e sotëm në Gjykatën e Krujës, duke dhënë...

E ftuara kërkon burrë për vajzën/ Nisje e pazakontë e intervistës

"Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Leonarda, vajza shqiptare që është zhvendosur në SHBA prej vitesh, aty ku ka nisur të...

Merret vendimi / Familjarëve nuk u lejohet të fusin ushqime për pacientët e shtruar në spitalet Covid

Dy spitalet Covid, ai i Infektivit dhe Covid-3 nuk do të lejojnë më që familjarët e pacientëve të fusin ushqime në pavion. Familjarët thonë se...

Lajme të tjera

Web TV