“Mirupafshim Grida Duma”/ Basha gati ta zëvendësojë me ish-missin!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Partia Demokratike duket se do të kandidojë në Durrës, një ish-Miss.

Bëhet fjalë për Floriana Garon, e cila për disa kohë ka moderuar edhe një emision mode në Klan.

Kjo e fundit është parë në takime me drejtues të lartë të PD-së, ndërsa është takuar dhe me vetë kryedemokratin Basha.

Burime pranë PD thonë se Basha i ka ofruar Garos një vend fituesi në listat e saj për qarkun e Durrësit.

Me sa duket Basha ka vendosur ta zëvendësojë Grida Dumën në Durrës me një të ngjashmen e saj, duke e “blinduar” këtë Qark, që udhëhiqet nga Edi Paloka dhe Xhaferraj.

Lajmi megjithatë nuk është ende zyrtar, ndërkohë që dihet se Garo prej disa vitesh jeton në SHBA, pasi u largua nga Shqipëria.

Të fundit

EUROPOl shkresë Shqipërisë për falsifikimin e testeve Covid: Hetoni grupet kriminale

Situata e pandemisë ka orientuar organet ligjzbatuese që të gjurmojnë grupet kriminale që mund ta shfrytëzojnë këtë situatë. Në një...

“A të ka rrahur ndonjëherë babai”, Ermal Fejzullahu tregohet i sinqertë me fansin

Këngëtari Ermal Fejzullahu merr gjithmonë vëmendjen me postimet që bën. Kështu ka ndodhur edhe mbrëmë, ku ai iu është përgjigjur pyetjeve që i kanë...

“O Tire të hëngsha mu*in hajde më jep bukë se vdiqa”, thirrja dëshpëruese e pacientes: Më vrit me duart e tua dhe ik…

Sanitarja Tire Alldërvishi që pretendonte se ishte infermiere në spitalin Covid 2 dhe infermierja e Covid 1, Ronida Hysa, janë arrestuar dhe akuzuar pasi...

Veterani i Luftës së Dytë Botërore vdes në moshën 100-vjeçare nga Covid

Kapiteni Tom Moore, veterani britanik i Luftës së Dytë Botërore, ka vdekur në moshën 100-vjeçare. Ai ka fituar vëmendje së fundmi për mbledhje të dhjetëra...

Dënimi me burg i Navalny, SHBA i jep ultimatumin Rusisë: Lirojeni menjëherë pa kushte

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken i ka bërë thirrje Rusisë të lirojë menjëherë liderin opozitar Alexei Navalny. Blinken thotë se SHBA janë të shqetësuar...

Lajme të tjera

Web TV