Si rrallë herë Xhemi Shehu publikon foton romantike me bashkëshortin, duken kaq të lumtur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moderatorja Xhemi Shehu është tepër e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ajo pëlqen t’i ndajë gjërat e bukura në Instagram, por jo kur është fjala për bashkëshortin.

Visin, bashkëshortin e saj, e kemi njohur vetëm nga fotot e paparacëve, por Xhemi ka vendosur të bëjë publike një copëz nga disa momente romantike me të, edhe pse me kursim të madh.

Ata janë duke pirë verë nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe dikush u ka bërë një foto me shpinë teksa po bënin selfie. Foton me shpinë e ndau në rrjetet sociale, kurse selfie-n do ta mbajë për vete, ashtu si të gjitha fotot e tjera me Visin.

foto galeri

Të fundit

Falimenton marka e Rihannës, nuk do të prodhojë më veshje

Me Fenty-n, Rihanna ishte gruaja e parë që krijoi një markë origjinale në LVMH, mes atyre si Dior, Givenchy,...

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi dënohet me gjobë 5 mln lekë për shkelje të masave anti-COVID

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi dënohet me gjobë 5 mln lekë për shkelje të masave anti-COVID. "Organizoi një takim në kundërshtim me masat anticovid, ndëshkohet...

Hashash, kokainë dhe armë në valixhe, kapen dy të rinjtë në Itali

Dy djem shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane pasi u kapën me drogë dhe armë. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptarët e...

Aksioni i SPAK në Krujë, Metani: Koha që secili të bëjë llogaritë e veta

Inspektori i Lartë i Drejtësisë Artur Metani ka reaguar pas operacionit të SPAK dhe arrestimeve në Krujë, një prej tyre gjyqtarja për të cilën...

Shpërthen Covid-19 në burgun e Peqinit/ Infektohen dhjetra të dënuar VIP, mes tyre Dritan Dajti

Dhjetra persona që vuajnë dënimin në burgun e Peqinit, raportohet se janë infektuar me koronavirus. Disa ambulanca janë parë të dalin nga burgu i sigurisë...

Lajme të tjera

Web TV