Ka kohë që është bërë gjyshe/ Gruaja gjen të dashurin 28-vjeç më të vogël

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjyshja e tre nipave, ka treguar se si i dashuri i saj është 28 vite më i ri se ajo, dhe se njerëzit shpesh mendojnë se ai është djali i saj, shkruan “DailyMail”.

Sharon Hawkins, 50 vjeçe, takoi të dashurin e saj Perry Hopstein, 22 vjeç në Tinder, pasi që kishte vendosur limitin e moshës nga 19 vjeç deri në 50. Që prej atëherë, njerëzit vazhdimisht i ngatërrojnë duke menduar se ajo është nëna e tij, mirëpo ata nuk duket ta kenë fare problem.

Çifti i rim nga Karolina e Veriut, planifikojnë të martohen këtë vit. Sharon është mësuese e shkollës së mesme, dhe thotë se edhe pse ajo është e vjetër mjaftueshëm të jetë nëna e tij, kjo nuk do ta ndaloj që të ndjekë lumturinë. Ajo thotë se ata janë të bërë për njëri-tjetrin.

Në vitin e fundit të martesës së saj, prej të cilit u divorcua në vitin 2015, ajo tha se vazhdimisht e gjente veten duke shikuar djemtë në të 20-at.

Ajo e kuptoi se ishte koha për tu ndarë nga burri i atëhershëm. Në fillim, fëmijët e Sharon e kishin të vështirë të pajtohen me faktin se i dashuri i nënës së tyre ishte më i ri se ata, mirëpo tani me sa duket ata janë pajtuar me lidhjen e nënës së tyre.

Të fundit

Futbolli në zi/ Ndahet nga jeta ish-futbollisti i njohur 

Është ndarë nga jeta në moshën 63-vjeçare ish-futbollisti i Skënderbeut dhe ekipit kombëtar "Shpresa" Milutin Kercic. Burime për Report Tv...

Rama në Sarandë: “Nuk ka kohë për gjumë, puna duhet të vijojë!

Pas Gjirokastrës, kryeministri Edi Rama është ndalur në Sarandë, ku ka zhvilluar një takim me disa banorë, me të cilët ka diskutuar lidhur me...

“Kur do të mësosh shqip ti?” Rama në kafen e gjirokastritit dhe bashkëshortes greke

Mëngjesi i kësaj të diele kryeministrin Rama e gjeti në qytetin e gurtë të Gjirokastrës. Ai ndaloi në një prej lokaleve të qytetit, duke promovuar...

I befasoi të gjithë me historinë e tij, ja si i surprizon dy gratë bashkëshorti

Disa muaj më parë, në media u trajtua historia e një burri nga Peshkopia, i cili prej një dekade jetonte nën një çati më...

Ushtroi dhunë ndaj të dashurës së tij, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë

5 persona janë arrestuar në Tiranë, pasi akuzohen për dhunë fizike, drejtim automjeti në gjendje të dehur si dhe për kryerje aksidentesh. Policia ka bërë...

Lajme të tjera

Web TV