Punonte kamarier në periferi të Tiranës/ Vajzat e “Përputhen” eleminojnë konkurrentin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E diela e kësaj jave ka rezultuar e fundit në Për’puthen për një prej djemve të kastit.

Në fund të “Për’puthen Prime” mbrëmjen e sotme Melisa, Ana, Lediana dhe Sindi në mungesë vendosën që Ervini të largohet nga programi.

Ervini prej kohësh nuk dilte në një takim dhe të vetmet takime që pati ishin me Fjorelën dhe Anën e parë, të cilat nuk janë më në program.

Sipas vajzave, Ervini për to është vetëm një shok dhe asgjë më shumë. Mesa duket, edhe pse vajzat besojnë në “dashurinë e sinqertë”, sërish nuk do t’i jepnin mundësinë dikujt që punon kamarier në periferi të Tiranës për një takim. Dhe këtë e treguan më së miri me Ervinin duke mos i dhënë shansin për një takim.

“Ishte eksperiencë e bukur. Prisja të isha më aktiv, por nuk ndodhi”, – u shpreh Ervini, teksa tregoi edhe  tatuazhin që kishte bërë në trup kushtuar “Përputhen”.

Të fundit

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Breshëri i pabesueshëm në Torino vesh me akull qytetin në fund të majit

Torino në veri të Italisë u godit dje nga një stuhi e papritur breshëri që solli gjithashtu rreth 80 mm shi dhe veshi rrugët...

Lajme të tjera

Web TV