Skandal në ‘Për’puthen’/ Buçi-Erikës: Për kokë të çunave po të them, o vari*****

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Buçi, konkurrent i formatit ‘Për’puthen’ është çmendur nga kërcimi që Erika i ka bërë Muratit në emision.

Kjo pasi Buçi është shoqëruar disa herë me Erikën dhe siç duket ka krijuar një ‘simpati’ për të dhe ky gjest nuk i pëlqeu.

Fillimisht ai e ‘paralajmëroi’ që të mos e bënte atë kërcim duke bërë be djemtë e tij, mirëpo Erika as që ja hodhi sytë.

Aty konkurrenti është çmendur teksa ka nisur fyerjet ndaj saj: ‘Për kokë të çunave po të them unë, o k***, i kam q* ro*t, për kokë të çunave thash, kam bërë be çunat! Puthe iher për Buçin tat, unë bëra be fëmijët o plak. O vari*****. Më plasi mu mo…’- shprehet Buçi i revoltuar.

 

Të fundit

Londra aktivizon planin për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët

Një operacion sekret britanik për të ndaluar bosët shqiptarë të krimit që veprojnë në Britaninë e Madhe po tenton...

“Shkoni në shtëpi”, qytetarët spanjollë protestojnë kundër turizmit masiv

Mijëra banorë mbushën rrugët e ishujve Vallerid të Spanjës për të demonstruar kundër turizmit masiv përpara sezonit veror. Mijëra protestues duke valëvitur pankarta me...

Mirëmëngjesi nga Luna Mari dhe babi, Luizi na prezanton me vogëlushen

Prej pak kohësh është bërë baba për herë të parë, por këngëtari Shkodran nuk ka munguar asnjë moment me postimet në rrjetet sociale. Pas mami...

Pakti për të eliminuar Reformën në Drejtësi, Berisha-Bardhi kundër rezolutës

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha me grupin e tij në Parlament kanë shprehur në mënyrë të fshehtë dhe të hapur gjatë ditëve...

Moment historik/ Shkencëtarët kinezë zhvillojnë kurën për shërimin e diabetit

Në një moment historik të rëndësishëm të mjekësisë, shkencëtarët kinezë kanë shëruar me sukses diabetin tek një pacient duke përdorur një terapi novatore të...

Lajme të tjera

Web TV