Horoskopi per ditën e sotme, 20 janar 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi

Bëni kujdes ndaj të papriturave! Hëna ju vihet kundër dhe parashikohen momente krizash dhe tensioni, sidomos në dashuri, për gjithë ata që ju duhet të bëjnë një zgjidhje. Parashikohet një e diel aspak e frytshme sa i takon ndjenjave. Mundohuni që ti menaxhoni sa më mirë situatat, në mënyrë që të mos përfundoni në debate.

Demi

Dashuria e parë që duhet të ndjeni, është ajo ndaj vetes dhe vetëm kështu mund ti doni të tjerët dhe të jepni më shumë. Ndikimi i favorshëm i Venusit, parashikon lindjen e ndjenjave të reja pozitive. Kushtojuni më shumë kohë emocioneve dhe raporteve me të tjerët.

Binjakët

Bëni kujdes me shpenzimet! Parashikohet një humbje e ndjeshme! Ndikimi i kundërt i Neptunit, parashikon krizë, ndaj tregohuni më të matur lidhur me situatën financiare. Kjo krizë pritet të reflektohet edhe në raportin në çift.

Gaforrja

Mjafton që të përqendroheni në gjetjen e shkakut që ju ka prishur humorin! Ka ardhur momenti që të lini pas krahëve krizën dhe të reagoni për të ecur përpara. Në vendin e punës do të ndiheni të nënvlerësuar, ndaj bëni kujdes për të rifituar terren.

Luani

Përfitoni nga horoskopi i mirë i kësaj të mërkurë dhe veproni. Kushtojini më shumë kohë vetes tuaj dhe partnerit/es, duke i dhënë jetë fushës së ndjenjave. Parashikohet që të ndodhë diçka pozitive.

Virgjëresha

Lëreni zemrën të lirë gjatë kësaj dite, pasi vetëm kështu do mund që të jetoni diçka
vërtetë speciale. Nëse keni qenë shumë të zënë me punën kohëve të fundit dhe e keni lënë pas dore jetën private, gjërat do të bëhen më mirë. Do të keni raporte të shkëlqyera me të lindurit e shenjës së gaforres dhe akrepit.

Lexo edhe :  27,000 fëmijë duhet të riatdhesohen nga kampi i ISIS në Siri

Peshorja

Gjatë kësaj të mërkurë jo çdo gjë do të shkojë ashtu siç ju dëshironi. Këshillohet që të mos jeni shumë të nxituar me marrjen e vendimeve, por duhet të reflektoni mirë. Situata sentimentale pritet të ketë një përmirësim të lehtë.

Akrepi

Yjet do të kenë ndikim të favorshëm për të lindurit e kësaj shenje, duke i furnizuar me energji dhe ndjesi pozitive. Megjithatë parashikohet që të ketë një situatë sqaruese dhe ballafaqimi. Historitë e dashurisë, do të nisin rikuperim të ndjeshëm.

Shigjetari

Do të jetë një e mërkurë e cila parashikon rikuperim total për të lindurit e kësaj shenje. Parashikohen të reja të rëndësishme, sa i takon dashurisë, lidhjeve të reja, apo pajtimeve.

Bricjapi

Përqendrojini të gjitha fuqitë tuaja, për të kaluar momentet e tensionit që po jetoni. Me ndikimin e favorshëm të Saturnit dhe Mërkurit, do ia dilni. Për ata që janë vetëm, parashikohen zhvillime të rëndësishme.

Ujori

Yjet ju favorizojnë mjaft në dashuri. Më në fund do arrini të shijoni momente të
kënaqshme. Parashikohen rikuperime në vendin e punës dhe disa nisma të reja, të cilat nuk duhen lënë në mes.

Peshqit

Do të jeni të mbushur nga një dëshirë për të shfaqur hapur ndjenjat tuaja. Do të ndjeni nevojën për rikuperim, sidomos nëse keni kaluar një tradhti. Në çdo rast, situata sentimentale, parashikohet e përmirësuar. Kushtojani të gjithë energjinë tuaj rikuperimit të brendshëm dhe çdo gjë do shkojë mirë.

Të fundit

“Kryeministër pranoni dhurata?” Rama i befasuar: Se do dëgjoja këtu për artin dhe Frojdin, jashtë çdo parashikimi

Kryeministri Edi Rama vizitoi sot disa banesa të reja të ndërtuara pas tërmetit në fshatin Gjepalaj të Shijakut. Por gjatë...

Rama në Shijak/ Banori: Je i fortë! Përballove tërmetin, virusin biologjik, demokratik dhe virusin presidencial

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj dhe kryebashkiaku Elton Arbana, kanë vizituar disa shtëpi të reja të ndërtuara pas...

Nis shërbimi për pajisje me kartë identiteti dhe pasaportë për shqiptarët në Francë, Suedi dhe Gjermani

Ka nisur sot shërbimi për pajisje me kartë identiteti dhe pasaportë për shqiptarët që janë rezidentë në shtetin francez. Ky shërbim ka nisur dje...

Veliaj: PD nuk ka moral, Basha e përdori partinë për të marrë zyra, makina e vila private

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ishte sot në Njësinë 3, ku zhvilloi edhe një takim me ish-ushtarakë, ku theksoi Partia Socialiste do të vijojë...

Kush do të jetë kryeministri i Italisë, pas dorëheqjes së Conte-s?

Mario Draghi mësohet se do të jetë kryeministri në detyrë i Italisë. Raportohet se ai e pranoi me rezerva pozicionin e tij. Vendimi erdhi si...

Lajme të tjera

Web TV