Dhunon dhe dhuron përqafime/ Pasagjeri i dehur humb kontrollin në bordin e avionit (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pasagjerët e linjës ajrore Ryanair shpërthyen në brohoritje kur një i ri i dehur u arrestua pasi goditi me kokë një anëtar të ekuipazhit në një fluturim për në Mançester.

Daniel Hendry, 24 vjeç, ishte në bordin e një fluturimi nga Tenerife drejt Britanisë së Madhe kur ofendoi ekuipazhin dhe i kërcënoi ata se do ti dhunonte, pasi refuzoi të mbante një maskë.

Hendry, i cili kishte pirë një shishe vodka goditi me kokë një anëtar të stafit para se të ledhatonte dhe të përpiqej të përqafonte një grua.

Si pasojë e incidentit, fluturimi arriti në destinacion 25 minuta para kohës së parashikuar. Hendry u arrestua sapo mbërriti në Mançester dhe u deklarua fajtor për një sërë akuzash nga Gjykata e Magjistraturës.

Të fundit

Gjendet i vdekur një 54-vjeçar në Tiranë

Një 54-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

Ngjarja në Mamurras/ Sherri ndodhi pasi policët tentuan të kontrollojnë një lokal

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka dhënë detaje për ngjarjen e ndodhur një ditë më parë në Mamurras, ku mbetën të plagosur...

Bllokimi i kanalit të Suezit, Egjipti kërkon dëmshpërblimin marramendës

Egjipti po kërkon 900 milionë dollarë dëmshpërblim pas bllokimit të Kanalit të Suezit në fund të muajit mars dhe anija kontejner që e shkaktoi...

Plagosi 2 kolegët dhe një qytetar, arrestohet oficeri i patrullës në Mamurras

Vihet në pranga autori i plagosjes së dy efektivëve të policisë një ditë më parë në Mamurras. Sipas ‘abcnews’, policia ka arrestuar David Madani...

14 prill 1865/ Komploti, si u vra Presidenti Linkoln

Në 14 prill të vitit 1865, Presidenti amerikan Abraham Linkoln qëllohet me plumb në Teatrin Ford në Uashington, DC. Presidenti i 16-të i Shteteve...

Lajme të tjera

Web TV