Partia Demokratike cakton drejtuesit politikë për qarkun e Tiranës dhe të Kukësit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit politikë për qarkun e Tiranës. Report Tv ka zbardhur listën e emrave të plotë. Ndërkohë në Kukës është caktuar Flamur Hoxha.

DREJTUES POLITIK SIPAS DEGEVE:

Dega Tirana 1 + 12 + 14

ALDO BUMÇI

Dega Tirana 2 + 3 + 10
JORIDA TABAKU

Dega Tirana 4 + 8
ALFRED RRUSHAJ

Kavajë + Rrogozhinë
GRIDA DUMA

Dega Tirana 5 + 7
AGRON SHEHAJ

Dega 9 + 11
ALBANA VOKSHI

Dega Tirana 6 + 13 + 15 + 16
BELIND KËLLIÇI

Kamëz + Paskuqan + Vorë
FLAMUR NOKA

Lajm në përditësim

Të fundit

Plator Nesturi: Rezultati e ka ndarë mendjen për fituesin

Ndërsa kemi hyrë në ditët përmbyllëse të fushatës, duket se trendy i fituesit është përcaktuar qartë. Jemi në muajin...

Vaksinimi masiv/ 150 mijë qytetarë marrin dozat anti-covid

Nga Fernada Cenko Deri dje në Shqipëri, që prej fillimit të vaksinimit në muajin janar janë vaksinuar 150 mijë qytetarë. Këtë lajm e ka dhënë...

Parashikimi i motit, 2 prill 2021

Kthjellimet dhe vranësira ndërrojnë vendet herë pas here këtë të premte në të gjithë shtrirjen e Shqipërisë. Pasditja zhvillon vranësirat në veri dhe zonat...

Horoskopi ditor, 2 prill 2021

Dashi Përpiquni të investoni më shumë te gjërat që ju sjellin lumturi, duke i lënë pak pas dore angazhimet në punë. Shpenzoni kohë me njerëz,...

Lajme të tjera

Web TV