“Më ka përdhunuar prej një kohe të gjatë”/ 16-vjeçarja në Tiranë denoncon babain: Më dogji me çakmak derisa kreu marrëdhënie!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është raportuar këtë të enjte në Tiranë, ku një vajzë ka denoncuar babanë e saj për abuzim seksual.

Bëhet fjalë për 61-vjeçarin B. M., i cili denoncohet nga e bija se ka abuzuar për një kohë të gjatë me të.

16-vjeçarja thotë mes të tjerash se i ati e ka djegur me çakmak, pasi ajo e ka kundërshtuar.

“Më ka abuzuar per nje kohë te gjate, herën e fundit kundërshtova me forcë dhe më dogji me çakmak deri sa kreu marrëdhënie. I thash mamit: dua të tregoj diçka shumë të rëndë dhe ajo më tha: Flasim nesër se jam shumë e lodhur”, mësohet të ketë thënë e reja.

Të fundit

Britania nuk do të përballet me një valë të tretë koronavirusi si Evropa, flet ekspertja

Britania e Madhe me shumë mundësi nuk do të ketë një valë të tretë të koronavirusit, si ajo që...

Masat anti-Covid/ Kërcënohet me jetë ministri i Shëndetësisë

Katër persona po hetohen në Itali lidhur me kërcënimet e rënda ndaj ministrit të Shëndetësisë, Roberto Speranza. Për muaj me radhë, ai ka marrë email-e...

Vllaznia, Brdariç: Partizani, një ndeshje e madhe, e kemi marrë tashmë kthesën

Trajneri i Vllaznisë dhe futbollisti Adili flasin para përballjes me të kuqtë kryeqytetas. Përballja më e spikatur e javës së 26-të të Kategorisë Superiore...

Alergji e stinës apo koronavirus? Ja si ta bëni dallimin

Shenjat kryesore paralajmëruese të Covid-19, sëmundja e shkaktuar nga koronavirusi, janë temperatura, lodhje dhe një kollë e thatë. Ndonjëherë, kjo gjithashtu shkakton simptoma të...

“E vetmja që ka bërë për sportin”/ Sportistët elitarë mbështesin Partinë Socialiste

Të shumtë në numër, në disiplina të ndryshme, por të gjithë banojnë në Njësinë 10. Sportistët elitarë të cilët morën pjesë në takimin prezantues...

Lajme të tjera

Web TV