Lopa e tërbuar hyn në mes të spitalit dhe masakron pacientët (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një lopë e arratisur ka hyrë në një spital të Kolumbisë dhe ka sulmuar pacientët.

Pamjet e çuditshme tregojnë kafshën duke u futur në spital dhe duke shkaktuar panik të menjëhershëm midis pacientëve që ndodhen në Spitalin “San Rafael” në departamentin veriperëndimor kolumbian të Antioquia të Shtunën.

Një grup vendasish të frikësuar vrapojnë në një qoshe për siguri por ndiqen nga lopa që përplaset drejt tyre. Ajo që e pësoi më keq është një grua, e cila e frikësuar vrapoi drejt cepit të hollit, por u sulmua brutalisht nga lopa e tërbuar!

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Të fundit

Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot)

Një çift parashutistësh që kërkonin emocione të reja duke tentuar të kryenin marrëdhënie intime gjatë rënies në ajër, kanë...

Seria A/ Fitojnë Juventus dhe Inter, zikaltërit vazhdojnë rrugën drejt titullit kampion

Interi ka arkëtuar pikë të plota përballë Sassuolos (2-1) në Giuseppe Meazza, në ndeshjen e vlefshme për kampionatin italian duke vazhduar rrugëtimin drejt titullit...

Rama thirrje kontrollorëve të Rinasit: Kush nuk kthehet nesër në punë, s’ka më vend në Albcontrol

Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje kontrollorëve të trakut ajror që të ndahen nga organizatorët e grevës që i futën në këtë lojë...

Pamje të rënda nga aksidenti në Tiranë/ I riu i shtrirë në tokë dhe i gjakosur (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kavajës në kryeqytet, ku kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë, identiteti i...

I pret pas 28 vjetësh/ Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë i jep fund rekordit (fotot)

Ayanna Williams ka fituar rekordin botëror Guinness për thonjtë më të gjatë në botë, por së fundmi i ka dhënë fund ëndrrës duke i...

Lajme të tjera

Web TV