“Largohu nga Sara, po ta them tani!” Atdheun e kërcënojnë nga Dubai: Numrin ma ka shpërndarë ajo

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Situata në Përputhen është nxehur, pasi Atdheu në një lidhje skype në studio zbuloi ase kishte marrë një kërcënim.

Mesazhi kishte lidhje me Sarën, me të cilën tashmë Atdheu sqaroi se nuk ka më lidhje.

Debati:

Atdheu: Mesazhi është “o shoku largoju Sarës, po ta them tani kaq pik”.

Atdheu: Numrin ma ka shpërndarë Sara

Sara: Ça po thua mo?

Atdheu: Pusho, mos fol ti!

Sara; Mos më fol mua ashtu njëherë, se të drejtën e fjalës s’ma ndalon askush!

Atdheu: Ti tani do mbash përgjegjësi ta dish. Sa për grupin, më mori një nr holandez, e dhe i thashë jam në spital, ai më tha kam një mesazh nga miku im, i rashë, po s’ma hapi, pastaj më erdhi ky mesazhi kërcënues.

Bora: Pse mendon se të ka ardhur

Atdheu: Bora patjetër kjo gjë është serioze se kemi ardhur të gjejmë dashurinë, jo të marrim kërcënime.

Sara: Unë se di pse me adresohesh nga unë, unë se di kush është njëherë. A je në terezi. Ai është personazh publik, numrin e tij e gjejnë të gjithë, mbase do vëmendje. Nga unë s’ka asnjë lloj kërcënimi.

Jasmina: Mua më kanë ardhur në Instagram që të lëmë dikë të qetë këtu brenda.

Atdheu: Nëse po bëhet fjalën për dikë që ka jashtë, se ndryshe se kuptoj.

Bora: Para se të sëmureshe, ju ishit mirë, çfarë ka ndodhur

Atdheu: E kemi shkëputur në fakt pas kamerave marrëdhënien.

Të fundit

Njihuni me kriminelët më të rrezikshëm që ende nuk janë arrestuar

Ata janë disa prej kriminelëve më famëkeq të botës, por për arsye të ndryshme, i kanë shpëtuar drejtësisë prej...

Toka ka një kontinent të fshehtë, ekspertët po përgatisin hartën

Shkencëtarët janë duke eksploruar shtratin e detit pranë brigjeve të Australisë për të zbardhur më në fund misterin e Zealandias, kontinenti i tetë i...

Rama-Manastirliu në Pogradec: Javën tjetër presim doza të tjera vaksinash, do të ulim fashën e vaksinimit për moshat +65 vjeç dhe 60 vjeç me...

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, kanë ndjekur nga afër vaksinimin e të moshuarve në Pogradec. Manastirliu tha...

“Lulzimi përsërit gënjeshtrat e 2009”/ Balla takim me të rinjtë në Elbasan: Votoni numrin 12-të

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanin, Taulant Balla në një takim iu rikujtoi të rinjve të Elbasanit se nuk duhet të...

Jakaj takim me nënat me fëmijë me aftësi të veçanta: Aq ditë sa të kem jetë, do të ngrejë zërin për shqetësimet tuaja

Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Tiranë, Besnik Jakaj zhvilloi ditën e diel një takim me nënat me fëmijë me aftësi...

Lajme të tjera

Web TV