Vajza e ish-deputetes: Puthjen e parë e kam dhënë 17-vjeç, jam e virgjër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ada Deda është një ndër vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara, përveçse është vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda  ajo është dhe një ndër femrat më të bukura.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Expuls” Ada  rrëfeu se puthjen e parë e ka dhënë në moshën 17-vjeçare, ndërsa sa i përket humbjes së virgjërisë Ada tha se: Mendoj që kjo është një pyetje që nuk duhet bërë. As për moshën as për virgjërinë. Ose do thonë ose jo të vërtetën. Unë nuk do e them të vërtetën.

Teksa me shaka më tej shtoi se është e virgjër. “Po jam e virgjër”- tha ajo.


Të fundit

Themeluesi i PD nuk ndalet me akuzat për Bashën: Tur turpi, sillen sikur humbja…

Zenel Hoxha, themelues i degës së parë të PD në Tiranë në 1990 që ka kërkuar që në krye...

Brenda tuneleve të vdekjes së Hamasit, nga ku bëhen kontrabanda e armëve dhe sulmet ndaj Izraelit (Foto)

Në një luftë të pabarabartë për shkak të kapaciteteve të ndryshme të armatimit, militantët palestinezë janë përpjekur të gjejnë mënyra të ndryshme për të...

E rëndë/ 17-vjeçarja vritet me thikë nga një 15-vjeçar, konflikti nisi në rrjetet sociale

Një vajzë 17-vjeçare humbi jetën, pasi u godit me thikë dje në Ivry-sur-Seine, një zonë në jug të Parisit. Raportohet se autor i dyshuar...

“300 euro për person”/ 21-vjeçari nga Bangladeshi arrestohet në Kakavijë

Një 21-vjeçar nga Bangladeshi është arrestuar nga policia nga afërsi të Kakavijës, pasi u kap se po ndihmonte për kalimin kufitar 7 emigrantë të...

Kryeministri Rama publikon videon: Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në Korçë. Teksa ka postuar videon në fjalë, kreu i...

Lajme të tjera

Web TV