“Je e tmerrshme”/ Adriana Matoshi u “kryqëzua” për moshën, partneri 19-vite më i ri i propozon publikisht për martesë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka qenë në qëndër të vëmendjes sa i përket jetës së saj private.

Që prej momentin kur ajo bëri lidhjen e saj publike me futbollistin afrikan 19 vite më të ri, Matoshi është komentuar shpesh nga portalet dhe është “kryqzuar” nga ndjekësit e saj.

Së fundmi asaj i është sosur durimi dhe e prekur nga komentet e ndjekësve për moshën ka bërë një shkrim.

“Në një foto disa më shkruajtën: Sa keq po plakesh, je e tmerrshme.

Ajo që ndodhi më bëri të kuptoj se sa e vështirë duhet të jetë të jesh një grua e re, në kohën e mediave sociale. Unë jam 41, e di kush jam dhe e di se çfarë dua, por komente të tilla mund të të dëmtojnë vetëm shpirtin e juaj!”- shkruan Adriana.

Mirëpo, më e bukura vjen pas këtij postimi të Adrianës. Partneri i saj Keith Groeneveld duke mos e vrarë fare mendjen për atë çfarë njerëzit thonë i ka propozuar për martesë publikisht aktores.

Futbollisti i ka komentuar një unazë dhe një pikpyetje dhe sigurisht përgjigjja e Adrianës ka qenë “Po”.

Të fundit

“Je e tmerrshme”/ Adriana Matoshi u “kryqëzua” për moshën, partneri 19-vite më i ri i propozon publikisht për martesë

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka qenë në qëndër të vëmendjes sa i përket jetës...

Balla nga Mengli: Në 2013 familjet me ndihmë ekonomike ishin në një skemë lëmoshë, PD ofron grushta mbi sipërmarrjen

Drejtuesi Politik i Partisë Socialise në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla ka zhvilluar një takim me banorët e Menglit ditën e sotme. Në fjalën e...

FMN: Pas recensionit, rritja ekonomike në Shqipëri do të shkojë në 5%

Ekonomia shqiptare do të rimëkëmbet me ritme të ngadalta këtë vit si pasojë e krizës së pandemisë. Këto janë pritshmëritë e Fondit Monetar Ndërkombëtar...

Rama takohet me gratë e Përmetit: Të krijohen dyqane speciale me ushqime tradicionale bio që sjellin shumë të ardhura

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me disa gra në Përmet për të cilat thotë se ato me vizionin e me karakterin tyre...

Ish-e dashura e Meriton Mjekiqit hedh akuza të rënda ndaj tij: Ai nuk e ka parë asnjëherë djalin, na kërcënon mua dhe familjen time

Prezantuesi i emisionit “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, ditë më parë ishte i ftuar në emisionin “NIN”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta dhe karriera e...

Lajme të tjera

Web TV