Vetëplagoset me armë zjarri një person/ Dërgohet në gjendje të rëndë në spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në rrugën “Josif Pashko”, rreth orës 21:35.

Policia njofton se një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth të 50-ve është vetëplagosur me armë zjarri dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit

U vetëplagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46-vjeçari në Tiranë

Ka ndërruar jetë 46-vjeçari që u vetëplagos me armë zjarri sot në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me...

Vetëplagoset me armë zjarri një person/ Dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në rrugën “Josif Pashko”, rreth orës 21:35. Policia njofton se një shtetas, ende i...

U futën me sëpatë në bordello dhe përdhunuan prostitutat, kapen tre të rinjtë (Foto)

Tre të rinj që kërcënuan dy punëtore seksi me sëpatë para se t’i përdhunonin dhe plaçkitnin janë burgosur me 33 vjet. Edmilson Caimanque, 23 vjeç,...

Çifti i parashutistëve përfundon në spital pasi tentuan ‘ta bënin’ në ajër (fotot)

Një çift parashutistësh që kërkonin emocione të reja duke tentuar të kryenin marrëdhënie intime gjatë rënies në ajër, kanë treguar së fundmi sesi u...

Seria A/ Fitojnë Juventus dhe Inter, zikaltërit vazhdojnë rrugën drejt titullit kampion

Interi ka arkëtuar pikë të plota përballë Sassuolos (2-1) në Giuseppe Meazza, në ndeshjen e vlefshme për kampionatin italian duke vazhduar rrugëtimin drejt titullit...

Lajme të tjera

Web TV