Me shufra hekuri e shkopinj/ Sherr mes të rinjve në mes të sheshit, rëndë i riu shqiptar (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grup të rinjsh u përfshinë në një sherr me shufra hekuri dhe shkopinj midis tyre, shumica prej të cilëve maqedonas.

Pas sulmit, një 20-vjeçar shqiptar përfundoi në gjendje të rëndë në kujdes intensiv, pasi humbi ndjenjat.

Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në një shesh publik në Conegliano, një qytet në provincën e Treviso i famshëm në të gjithë Italinë për magjinë e ekipit të volejbollit për femra.

Sulmuesit arritën të shpëtonin para mbërritjes së policisë që po skanon shumë video, si ato të kamerave të vëzhgimit, ashtu edhe videot e ndryshme të marra nga të pranishmit në vend dhe që shpejt u bënë virale në internet.

I dyshuari kryesor për krimin e vrasjes në tentativë është identifikuar dhe tani ndodhet në burgun e Treviso. Ai është një senegalez 23-vjeçar.


Të fundit

Është pro legalizimit, politikani hyn me cigare hashashi brenda në Parlament

Çështja e legalizimit të përdorimit të marijuanës nxiti debat të ashpër në parlamentin e Francës. Anëtari i Asamblesë Kombëtare,...

“Më sulmojnë nga profilet fallco të kunatit”/ Kulluri: Ke për të ikur Lulzim, siç kopilat me ministrat e PD i lë…

Edvin Kulluri pjesë e grupimit “për PD-në”, që kërkojnë largimin e Lulzim Bashës nga drejtimi i Partisë Demokratike në një status të fundit në...

Tragjike/ 25 persona vriten pas shkëmbimit të zjarrit mes policisë dhe trafikantëve të drogës (Video)

Të paktën 25 persona, përfshirë një oficer policie janë vrarë në një shkëmbim zjarri në Rio de Janeiro këtë të enjte mes policisë dhe...

Maluma do vijë së shpejti në Tiranë! Zbuloni se kur

Shqipëria sigurisht ndjek trendin e gjithë vendeve të Europës dhe një nga koncertet që pritej me padurim të realizohej vitin që lamë pas, ai...

Baftjari, gjeli që këndon derisa i bie të “fikët” (Video)

Një fermer turk që zotëron një gjel që këndon më gjatë se të gjithë, deri sa “i bie të fikët”, është detyruar të anulojë...

Lajme të tjera

Web TV