Panik në avion/ Momenti kur piloti shmang tragjedinë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Britania e Madhe po përballet ditët e fundit nga kushte të vështira klimaterike, të shoqëruara me stuhi dhe erëra të forta.

Në shumë zona janë raportuar përmbytje, ndërsa temperaturat janë ulur me disa gradë.

Mirëpo një situatë e rrezikshme është regjistrua në aeroportin e Bristolit, ku avioni i linjës së Amsterdamit hasi turbulence dhe erë të fortë teksa ulej.

Fatmirësisht, zotësia e pilotit në manovrat ulëse, bëri që avioni të zbarkonte ndonëse me vështirësi, po pa shkaktuar të lënduar mes pasagjerëve.


Të fundit

U ekzekutua në mënyrë mafioze në Vlorë/ Gazetari zbulon: Bledar Birçaj ka qenë edhe drejtor banke, u pushua se…

Biznesmeni Bledar Birçaj u vra në Vlorë dy ditë më parë në lagjen “Hajro Çakëri” në një atentat të...

Vrau shokun e tij, prokuroria kërkon burg për Marjus Demën

Prokuroria e Tiranës i ka kërkuar Gjykatës që të caktojë masën ‘arrest me burg’ për Marjus Demën me akuzën e vrasjes me dashje të...

Burri humbi unazën e martesës, e gjen 5 muaj më vonë të ngecur në trupin e një peshku

Një zhytëse arriti të gjente një unazë martese me vlerë një mijë dollarë në trupin e një peshku, të cilën pronari i unazës e...

Fiter Bajrami, Ambasadat e SHBA dhe BE: Urojmë që ky vit të sjellë shëndet të mirë dhe gëzim në familjet e të gjithëve!

Ambasada e SHBA në Tiranë uron të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajramit. Ambasada shkruan në një mesazh në “Facebook” se kjo festë...

Manastirliu uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Fitër Bajramin, shëndet dhe mbarësi

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka uruar te gjithë besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit. Përmes një postimi në rrjetin e saj...

Lajme të tjera

Web TV