Detaje nga ngjarja në Elbasan, ish-polici ekzekutoi gruan para Gjykatës!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grua ka mbetur e vrarë me armë zjarri në afërsi të Gjykatës në Elbasan.

Sipas Abcnews.al, të shtënat janë ndjerë pranë gjykatës ku një burrë ka qëlluar në drejtim të gruas së tij duke e lënë të vdekur në vend. 68 vjeçarja është dërguar me urgjencë në spital, por mjekët kanë konstatuar se ishte pajetë. Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të ngjarjes.

‘BalkanWeb’, raporton se autori është një ish-polic.

vijon…


Të fundit

Nis regjistrimi i fëmijëve në çerdhet dhe kopshtet publike, ja kur mbyllen aplikimet

Që sot prindërit mund të regjistrojnë në kopshte dhe çerdhe fëmijët e tyre. Bashkia e Tiranës ka njoftuar se...

Vizita në Hungari/ Balluku ndez shpresën: Presim në Tiranë investitorë të fushës së energjetikës

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku ka zhvilluar sot një vizitë zyrtare në Hungari së bashku me kryeministrin Edi Rama. Në fokus të...

E rëndë! Konsumoi pije energjike, humb jetën 13 vjeçari

Një 13-vjeçar në Kroaci ka humbur jetën për shkak se të konsumimit të tepërt të pijeve energjike. Mediat e huaja, bëjnë me dije se i...

Atdheu konfirmon ndarjen nga Sara: ‘’ I kam vënë vizën disa personave që më quanin vëlla’’

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj i dhanë fund njohjes së tyre shumë pak ditë pas daljes nga “Për’puthen” E para që nisi thumbat në rrjete...

Shoferi i dehur përplas 33-vjeçarin, arrestohet në Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona të ndryshëm të cilët drejtonin makinën në gjendje të dehur. Shoferi i njërës prej makinave,  një 42-vjeçar, raportohet...

Lajme të tjera

Web TV