Kryeministri Rama publikon videon: Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në Korçë.

Teksa ka postuar videon në fjalë, kreu i qeverisë i uroi shqiptarëve një fundjavë të bukur.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të terminalit të ri të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë, që sjell një standard të ri për qytetarët, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama.


Të fundit

“Cosa Nostra nje zinxhir vdekjeje”/ Lirimi nga burgu i vrasësit Giovanni Brusca: Kërkoj falje, i kam krijuar shumë vuajtje viktimave

Lirimi nga burgu i Giovanni Bruscas , ka bërë shumë bujë në vendin fqinj, njeriut që fshihej pas atentatit...

‘Shefqet Ndroqi’ i kthehet normalitetit, nuk do shërbejë më si spital Covid

Spitali “Shefqet Ndroqi” nuk do të shërbejë më si spital Covid. Lajmin e mirë e ka bërë me dije sot ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. “Shefqet...

Kultivonin bimë narkotike/ Mbërrijnë në Gjykatën e Krujës tre të arrestuarit e fundit në operacioni anti-drogë

Tre të arrestuarit e fundit Marsel Loci, Eldi Kaceli dhe Eliend Allmeta,   gjatë operacionit anti-drogë në Krujë, kanë mbërritur në Gjykatën e Krujës për...

Ceremonia në Tiranë për ditën kombëtare të Italisë/ Veliaj dhe Margariti : Mirënjohje për mbështetjen

Sot ështe zhvilluar një ceremoni me rastin e ditës kombëtare të Italisë në Tiranë kanë qenë të pranishëm kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe...

Lajme të tjera

Web TV