‘E kanë droguar dhe e kanë përdhunuar’, flet xhaxhai i të miturës: Vajza ka tentuar të vrasë veten (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Xhaxhi i të miturës e cila u abuzuar seksualisht nga 5 persona në Rrëshen, ka deklaruar se vajza ka qenë në gjendje shumë të rëndë shëndetësore dhe psikologjike. Sipas xhaxhait të të miturës, ajo ka tentuar që të vrasë veten, por tani psikologët po e ndihmojnë që t’a kalojë këtë gjendje. Ai tha se vajza është droguar, kërcënuar me armë dhe më pas përdhunuar. Ai kërkon që familjet e 5 personave që kanë kryer këtë veprim të largohen nga fshati.

‘Jam xhaxhi i vajzës. Na ka pikëllue nga ka brengosur , na ka marrue ato që kanë bërë atë përdhunim me një 14 vjeçare, që pasi e kanë droguar e kanë shantazhuar dhe mbrapa i kanë vënë edhe pistoletën në kokë. Vajza është në klasën e 9 e kanë nxjerr nga këto fshatrat e kanë përdhunuar, që me datën 7 ka filluar kjo. Ajo fëmijë, ajo në momentin që është përdhunuar nuk ka pasur asnjë ndjenjë njerëzore. Tani është në Tiranë dhe po ndihmohet me psikologët, tani është më mirë, por ka qenë në gjendje kritike, ka dash me vra veten ka dash me var veten!’- tha ndër të tjera xhaxhai i të miturës.


Të fundit

Ja kush është i ekzekutuari me mbi 15 plumba në Skelë të Vlorës

Fjala.al ka siguruar foton e të ekzekutuarit me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e sotme në Skelë të Vlorës. Delon Troqe 35...

E pabesueshme, qentë arrijnë që të zbulojnë koronavirusin më mirë sesa testimet

Qentë janë në gjendje të zbulojnë Covid-19 tek njerëzit, tregoi një studim i ri, duke hapur rrugën për përdorimin më të gjerë të qenve...

Gjendet një makinë e djegur në Vlorë, dyshohet se u përket autorëve që ekzekutuan 35-vjeçarin

Një makinë është gjetur e djegur në Vlorë, në Sherishtë, pas ekzekutimit të një Delon Troqes. Dyshohet se makina e djegur u përket dy...

Plas arma në Vlorë, vritet një person (Emri+Foto)

Breshëri të shtëna me armë zjarri janë shënuar në një servis mbas pallatit te sportit të Vlorës, ku paraprakisht dyshohet se është vrarë shtetasi...

Pamje tronditëse/ Policia rrahu një qytetar derisa i mori jetën, familjes i tha se vdiq në aksident rrugor

SHBA: Policia rrahu një burrë për vdekje dhe i tha familjes së tij se ai vdiq në një aksident automobilistik. Incidenti shton listën e...

Lajme të tjera

Web TV