“Të q* robt m ej…”/ Plas sherri mes vajzave në Tiranë, shtyjnë dhe godasin njëra-tjetrën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një sherr mes dy vajzave është regjistruar së fundmi në Tiranë. Siç shihet edhe në video

, dy vajzat kapen me fjalë e më pas shtyjnë dhe godasin njëra-tjetrën.

Nuk dihet për çfarë arsye ka ndodhur sherri, por dyshohet për ndonjë konflikt në lidhje me makinat. Kujtojmë se nuk është hera e parë që vajzat përleshen me njëra-tjetrën në mes të rrugës. Me dhjetëra video qarkullojnë në rrjetet sociale dhe në media.


Të fundit

Meta “lëviz”, pranon bashkëpunimin me Ramën duke dekretuar qeverinë

Presidenti Ilir Meta është shfaqur ditën e djeshme në qytetin e Korçës, pasi nuk u duk më pas zgjedhjeve...

Rikthehen rrebeshet e shiut, ja si parashikohet moti për ditën e sotme

Vendi ynë mbetet me vranësira të dendura, të cilat në zonat veriore dhe qendrore do të gjenerojnë rrebeshe shiu duke filluar nga orët e...

Miratohet qeveria e re, Rama “rrëmben” një votë nga opozita

Qeveria e re u “bekua” me 77 vota pro, 52 kundër dhe 1 abstenim. Në orët e para të mëngjesit të së premtes parlamenti...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 shtator 2021

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe...

Lajme të tjera

Web TV