Anxhela Peristeri reagon pasi u rendit e 21 në Eurovizion: Është çdo gjë politike

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka reaguar pasi u rendit e 21 në Eurovizion. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja u bën të ditur fansave se nuk është mërzitur, duke nënvizuar se është ndjesia më e bukur që ka përjetuar në karrierën e saj. Ajo ka falënderuar të gjithë mbështetësit që kanë shpenzuar para për ta votuar.

Më tej këngëtarja shkruan se ka marrë shumë mesazhe të cilët i kanë thënë se e gjithë gjëja është çështje politike, shton se për këtë gjë nuk është mërzitur fare.

‘Ju falenderoj nga thellesia e zemres per cdo mesazh qe me keni derguar dhe per cdo cent qe keni harxhuar per te votuar Shqiperine ne Eurovizion! Ju jam shume mirenjohese dhe sinqerisht eshte ndjesia me e bukur qe kam perjetuar gjate gjithe karrieres sime! Ishte nje super eksperience qe do e ribeja padiskutim shuuumeee here dhe do me mungoje shume kjo ndjesi dhe ajo skene! Ju dua shume ! ( Inboxi im eshte plot dhe te me falni qe nuk kam mundur tju kthej pergjigje te gjitheve) Per te gjithe ju qe me shkruani te mos merzitem se eshte cdo gje politike ju siguroj qe nuk jam merzitur fare! E shijova shume naten e mbremshme dhe rezultati nuk eshte se me ndikoi.Une e di se kush jam ,me cfare po paraqitem dhe cfare meritoj dhe ate qe me shume doja e mora pa kursim! Dashurine tuaj Ju falenderoj qe ishit krenare per mua’- shkruan Anxhela.


Të fundit

Anxhela Peristeri reagon pasi u rendit e 21 në Eurovizion: Është çdo gjë politike

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka reaguar pasi u rendit e 21 në Eurovizion. Me anë të një postimi në rrjetet...

Ibsen Elezi sulmon Agron Shehajn: Nuk ka kostum politik për të drejtuar PD-në

Ibsen Elezi, i cili ka shpallur kandidaturën për kryetar të Partisë Demokratike, ka deklaruar se kjo garë duhej të kishte më shumë barazi dhe...

“Shkëlqimi i engjëjve”, veshjet më spektakolare të Eurovision 2021 (Foto)

Në qytetin e Roterdamit u zhvillua këtë të Shtunë festivali i madh i muzikës Evropiane. Edicioni i 65-të i Eurovision pati shfaqje madhështore, si...

Tifozi 14-vjeçar i Atletico Madrid vdes në festimet e kampionatit

Një i mitur nën 14 vjeçar, i cili po festonte fitoren e Atletico de Madrid, ka vdekur në një ngjarje tragjike mbrëmë. Ai po...

Nudo në mes të sheshit ‘Skënderbej’, qytetarja proteston kundër abuzimeve seksuale

Në Tiranë po zhvillohet një marshim protestë kundër abuzimit seksual, pas abuzimit me 15-vjeçares në Mirditë nga 5 djem. Një qytetare ka protestuar në sheshin...

Lajme të tjera

Web TV