Veliaj publikon foton e bukur me familjen: Hera e parë e Kajan në Butrint, e paharrueshme

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhe djali i tyre Kajan të shtunën e kaluan në Butrint.

Veliaj ndau me ndjekësit në Instagram një foto me Kajan. Kajani ka hipur mbi shpatullat e babi Erionit dhe të dy shijojnë panoramën që ofron Butrinti.

E ndërsa poston foton, Veliaj shkruan se kjo herë e parë e Kajanit në Butrint do të jetë e paharrueshme.

“Ec kali ec! Hera e parë në Butrint, e paharrueshme!”, shkroi Veliaj.

 


Të fundit

Veliaj publikon foton e bukur me familjen: Hera e parë e Kajan në Butrint, e paharrueshme

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhe djali i tyre Kajan të shtunën e kaluan...

Lista zyrtare/ Nga Basha te Kadilli, ja kush janë katër kandidatët për kryetar të PD-së

Kryesia e Partisë Demokratike ka vendosur që të zyrtarizojë si kandidatë për kryetar të Partisë Demokratike Lulzim Bashën, Edith Harxhin, Fatbardh Kadillin dhe Agroh...

Kapet gomonia me mbi 500 kg hashash në Karaburun

Një gomone e ngarkuar me lëndë narkotike është sekuestruar pasditen e së dielës në zonën e Karaburunit në Vlorë. Sipas Report TV, në gomone kishte...

Katër kandidatë të tjerë i shtohen garës për kreun e Partisë Demokratike (Emrat)

Janë zbuluar emrat e 4 kandidatëve të tjerë që kanë plotësuar formularët për të garuar në zgjedhjet e 13 qershorit për kreun e Partisë...

Lajme të tjera

Web TV