A do të vazhdojë koalicioni PD-LSI nëse zgjidhet kryetar? Ja si përgjigjet Agron Shehaj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kandidati për kreun e PD, Agron Shehaj nuk ka përjashtuar mundësinë për vazhdimin e koalicionit me LSI, nëse ai do të zgjidhet si kryetar i PD.

Ai është shprehur se për të mundur PS, nuk do të përjashtojë asnjë parti dhe asnjë koalicion.

Do e gjykojmë. Kam të qartë që PD do të forcohet.  Nuk mund të përjashtoj asnjë parti, asnjë koalicion”, shprehet Shehaj.


Të fundit

A do të vazhdojë koalicioni PD-LSI nëse zgjidhet kryetar? Ja si përgjigjet Agron Shehaj

Kandidati për kreun e PD, Agron Shehaj nuk ka përjashtuar mundësinë për vazhdimin e koalicionit me LSI, nëse ai...

Deklarata bombë, “Soros detyroi Berishën t’i jepte PD-në Bashës”

Demokrati Ibsen Elezi bëri një deklaratë të fortë në studion e “Quo Vadis” në “Vizion Plus”. Ai tha se George Soros ka detyruar ish-kryeministrin...

Ministrja Manastirliu prezanton një pjesë të ekipit mjekësor shqiptaro-turk të Spitalit Memorial në Fier

Ministrja e Shëndetësise, Ogerta Manastirliu ka prezantuar një pjesë të ekipit mjekësor të Spital Memorial në Fier. Stafi do të ketë një ekip të përbashkët...

“Dredhi e përshtatshme”, gjyqtari anglez vendos duart në kokë: Si u rikthye sërish shqiptari i dënuar për drogë!?

Një gjyqtar dëshiron të dijë se si një emigrant i paligjshëm i dëbuar ka qenë në gjendje të kthehet në Angli dy herë dhe...

Babai i vrau nënën e më pas veten, Rrëfimi i shqiptares në SHBA rrënqeth: Nëse vrasim… (Video)

Në vitin 2008 një incident i rëndë tronditi qytetin e Detroitit në Miçigan, kur një burrë shqiptar vrau gruan e tij dhe pastaj kreu...

Lajme të tjera

Web TV