Aksident te Liqeni Artificial, kamioni bën “copa” Benzin luksoz (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident rrugor, por që fatmirësisht pa dëme në njerëz ka ndodhur sot pasdite te zona e Liqenit Artificial, pranë Kopshtit Zoologjik.

Siç shihet edhe në foton e publikuar në rrjete sociale, një kamion i firmës së ndërtimit Salillari ka goditur në pjesën e pasme një veturë tip Mercedes Benz E-Class, cabriole.

191470687 1671578696376590 7775652956250387653 n

Mesa duket Benzi është futur ngushtë duke mos e llogaritur kamionin i cili ka vështirësi në dejivim, duke bërë që ta godasë në pjesën e pasme dhe të shkaktojë një dëm të konsiderueshëm material.


Të fundit

Aksident te Liqeni Artificial, kamioni bën “copa” Benzin luksoz (Foto)

Një aksident rrugor, por që fatmirësisht pa dëme në njerëz ka ndodhur sot pasdite te zona e Liqenit Artificial,...

Iu gjetën 400 mijë paund, arrestohen dy shqiptarët në Angli për trafikim lëndësh narkotike

400.000 paund janë sekuestruar dje në Londër, në shtëpitë e dy shtetasve shqiptarë, pasi dyshohet se janë të ardhura nga tregtimi i paligjshëm i...

Kishin dy çanta me 38 kg drogë, policia greke arreston dy shqiptarët

Sot në orët e para të mëngjesit në një zonë malore në vendin Mavrovunio, Janinë, në kuadër të një operacioni të zhvilluar nga forcat...

Bëri vaksinën, 22-vjeçarja fiton plot 1 milion dollarë

Për të inkurajuar qytetarët që të vaksinohen, në Ohio të SHBA është aplikuar lotaria e personave të vaksinuar. Mediat amerikane shkruajnë se Abbigail Bugenske është...

Bujar Nishani bën deklaratën e fortë: Basha e dinte se Berisha do të shpallej “non grata”

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD-së, Bujar Nishani, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme, pasi u shpreh se Lulzim Basha e...

Lajme të tjera

Web TV