Sherr brenda grupit? Flori: Nuk i dhashë Fifit asnjë pikë në Këngën Magjike, jam zënë me Brunon

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Festivali i Këngës Magjike është shoqëruar me debate pas përfundimit të tij. Disa pakënaqësi kanë ndodhur edhe në grupin e njohur Three Dots.

Flori Mumajesi tha se i ka dhënë Fifit 0 pikë, ashtu si dhe ajo atij, e kjo ka mërzitur Brunon. “Fifi nuk më votoi mua dhe unë nuk e votova Fifin, bile Bruno është mërzitur me mua, unë me Brunon nuk flasim. 0 i dhashë e meritonin sepse vdiq të merrte çmimin e parë”, u shpreh ai.

“E meritojmë 0, e meritojnë 0 sepse nuk kemi ardhur për pikët, as për t’u vlerësuar sepse këngët janë shumë shpirtërore dhe kemi dashur të tregojmë diçka më shumë sesa pikët”, iu përgjigj Fifi.

Kujtojmë se Fifi dhe Bruno konkurruan te “Kënga Magjike” me këngën “Fiksimi”, ndërsa Flori dhe Klajdi me këngën “Fiksimi”.


Të fundit

Sherr brenda grupit? Flori: Nuk i dhashë Fifit asnjë pikë në Këngën Magjike, jam zënë me Brunon

Festivali i Këngës Magjike është shoqëruar me debate pas përfundimit të tij. Disa pakënaqësi kanë ndodhur edhe në grupin...

“Yt bir më kishte borxh, kur të dal nga burgu do të takoj”/ Kërcënohet babai i Eugert Lazajt që u vetëvra tek vila luksoze

Një tjetër rast gjobëvënieje po hetohet nga prokuroria ndaj një biznesmeni i cili është kërcënuar në telefon dhe i kërkohen dy automjetet luksoze që...

Dy automjete përplasen në Shkodër, plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur darkën e sotme në Zues të Shkodrës. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën tekas dy persona kanë mbetur dy të...

U ekzekutua në Athinë/ Shqiptari iu shpëtoi 3 atentateve, lëvizte me antipumb dhe pistoletë plot me plumba

34-vjeçari shqiptar Aris Papa i ekzekutuar në Athinë i kishte shpëtuar të paktën tre atentateve në të kaluarën, ndërsa ishte një person me precedent...

“Është i gjithi faji im”/ Zbulohet kush e shkaktoi tragjedinë në Itali ku vdiqën 14 persona

Tre të dyshuar në një aksident me teleferik në Itali që vrau 14 persona u lejuan të dilnin nga burgu të dielën, pasi një...

Lajme të tjera

Web TV