Michele Morrone është gay? Fotografia e aktorit italian bën lëmsh gjithë rrjetin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Michele Morrone ka bërë lëmsh gjithë rrjetin dhe i ka bërë fansat të dyshojnë rreth orientimit të tij seksual.

Shkak është bërë një fotografi që aktori italian ka ndarë në rrjetin social “Instagram”, ku bashkangjitur shkruan: “Unë jam gënjeshtar”, teksa shfaqet pa bluzë përkrah kolegut të tij të “365 ditë”, Simone Susinna.

Të njëjtën foto më pas publikoi edhe Sussina në profilin e tij me të njëjtën shprehje dhe këtu lindën dyshimet e para të fansave. Shumë kanë nisur të dyshojnë se dy djemtë e njohur mund të jenë homoseksualë dhe kanë marrë vendimin të dalin hapur me rastin e “muajit të krenarisë”, dedikuar personave gay, lesbikeve, biseksualëve dhe transgender.

Ndërkohë që shumë kanë nisur të reagojnë të shokuar, shumë e kanë cilësuar këtë foto si një mrekulli të muajit të krenarisë.


Të fundit

Bitcoin thyen një tjetër rekord, ja çfarë çmimi arriti kriptomonedha

Monedha virtuale Bitcoin ka thyer një tjetër rekord. Kjo kriptovaluta ka arritur pasditen e sotme shifrën rekord, prej afro...

Yuri Kim takon Kodhelin dhe Alizotin/ Rëndësia e partneritetit midis SHBA-ve dhe Shqipërisë i tejkalon politikat partiake

Ambasadorja Yuri Kim ka takuar sot drejtuesit e Komisionit Parlamentar për Punët e Jashtme, Kryetaren Mimi Kodheli dhe Zëvendës Kryetarin Tomor Alizoti. Ambasada e SHBA...

Lajmi i fundit/ Përplasen tre makina në Vorë

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në Vorë, pasditen e sotme. Burime për Fjala.al bëjnë me dije se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Policia ka...

Spiropali takim me ambasadorin e Austrisë/ “Vullnet për të votuar në Kuvend zgjatjen e mandatit të KPK dhe KP”

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali priti sot në një takim ambasadorin e Austrisë Dr.Christian Steiner. “Biseduam me ambasadorin Steiner për marrëdhëniet...

Facebook do të paguajë miliona dollarë gjobë për diskriminim

Facebook arrin marrëveshje me autoritetet amerikane, të cilat e akuzuan se kishte rezervuar në mënyrë të paligjshme, vende pune për emigrantët të cilët po...

Lajme të tjera

Web TV