Kthjellime dhe vranësira kalimtare, parashikimi i motit për sot

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në orët e mesditës deri ne pasdite e kryesisht në relievet kodrinore-malore të vendit.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje –Jug 1-8m/sek.

Përgjatë vijës bregdetare era fiton shpejtësi deri në 20m/s. Deti parashikohet i forcës 4 ballë.


Të fundit

Kthjellime dhe vranësira kalimtare, parashikimi i motit për sot

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në orët e mesditës deri ne pasdite e kryesisht në relievet kodrinore-malore...

Horoskopi ditor, e premte 4 qershor 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditës së nesërme. Mos u ndjeni keq nëse keni nevojë të kërkoni ndihmën e një...

Përplasen fuqishëm dy motorët e ujit, shoferët fluturojnë në disa metra lartësi (Video)

Përplasja e dy motorëve të ujit mund të kishte rezultuar fatale për dy shoferët. Në një video të publikuar në rrjete sociale, është fiksuar momenti...

Shokon pastori: Martesat gay janë rituale okulte, ka shumë kisha që duan të besojnë Biblën e Satanit

Pastori Erion Sylari ka folur për vetëflijimet që ndodhin për shkak të ritualeve duke thënë se ekzistojnë mashtrimet e llojeve të ndryshme por edhe...

Po këndonte në sheshin kryesor të ishullit grek, këngëtarja arrestohet me dhunë

Një këngëtare greke është arrestuar për shkak se po këndonte në shesh. Ngjarja ka ndodhur në sheshin kryesor të ishullit Rodos, aty ku këngëtarja po...

Lajme të tjera

Web TV