Aksident në Gjirokastër, plagosen rëndë dy drejtuesit e mjeteve

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë pranë NSHN.


Në motoçikletë është përplasur me një autoveturë në rrethana ende të pasqaruara.

Për pasojë kanë mbetur të lënduar rëndë drejtuesi i mjetit dhe i motoçikletës. Policia rrugore dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje për të zbardhur pasojat e aksidentit.

Të fundit

Aksident në Gjirokastër, plagosen rëndë dy drejtuesit e mjeteve

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë pranë NSHN. Në motoçikletë është përplasur me...

“Na ka dhunuar si familje”/ Manushaqe Picari me lot në sy: Gocën e kanë rrahur dhjetë veta, i kanë thyer brinjët

Manushaqe Picari e ëma e Dhurata Saliaj në një lidhje direkte në Fax Tv ka zbuluar detaje të tjera nga konflikti mes vajzës së...

Guvernatori Sejko për ndikimin e pandemisë në ekonomi: E kaluam me sukses testin

Bilanci paraprak i situatës i shërben evidentimit kritik të pikave të forta e të dobëta të ekonomisë dhe të sistemit tonë financiar, si dhe...

Shoqëria Integrated Energy dhe studentët e Universitetit Polis pastrojnë zonën e Prushit, në ditën Ndërkombëtare të Mjedisit

Shoqëria “Integrated Energy” (IEBV) në bashkëpunim me studentët e departamentit të Mjedisit në universitetin “Polis” në ditën Ndërkombëtare të Mjedisit ndërmori aksionin për pastrimin...

Bënte kërdinë me vjedhje në Europë, Policia arreston ‘skifterin’ nga Laçi

Një 30-vjeçar në Kurbin është arrestuar nga policia e Lezhës, nën akuzën e vjedhjeve të ndryshme në disa shtete të Bashkimit Europian. ‘Finalizohet operacioni policor...

Lajme të tjera

Web TV