E ofenduan për fotot me bikini dhe format trupore, këngëtarja e famshme ka një mesazh për ndjekësit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mediat e huaja kanë publikuar së fundmi disa fotografi të artistes me famë botërore, Camila Cabello, ku shfaqet e veshur me bikini, duke shëtitur buzë bregut të detit.

Artistja kishte veshur një palë bikini të thjeshta me nuanca të ndryshme të ngjyrës blu dhe këto foto të saj u shpërndanë me shpejtësi në rrjete sociale.

Kjo pozë e saj u komentua menjëherë nga fansat dhe jo vetëm, ku disa thoshin fjalë të mira e të tjerë bënin kritika për trupin e këngëtares së famshme. Teksa shkruanin për linjat e saj trupore, i kujtonin edhe faktin se ka shtuar disa kilogramë.

Pas reagimeve të shumta pozitive dhe negative, Cabello ka vendosur që të bëjë një reagim në rrjetet sociale, ku falënderon fansat, për mbështetjen dhe mesazheve pozitive që ka marrë.

“Falemindeirt për dashurinë dje dhe sot, ju dua të gjithëve”, ka shkruar Camila Cabello në një postim.


Të fundit

E ofenduan për fotot me bikini dhe format trupore, këngëtarja e famshme ka një mesazh për ndjekësit

Mediat e huaja kanë publikuar së fundmi disa fotografi të artistes me famë botërore, Camila Cabello, ku shfaqet e...

Erdogan jep lajmin: Kemi vrarë udhëheqësin ushtarak kurd në bombardime

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan njoftoi sot se një anëtar i lartë i Partisë së Punëtorëve të Kurdistanit (PKK) ishte vrarë në një operacion...

Vritet një person me armë zjarri në Sarandë, u qëllua para shtëpisë

"Rreth orës 21:45, në Ksamil, pranë banesës, në rrethana ende të pa qarta është qëlluar me armë zjarri shtetasi G. M., i cili ka...

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 20-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 20-vjeçar duke punuar në lavazhin e vëllait, ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Sipas policisë,...

A ishin shqiptarë vrasësit e 20-vjeçares? Burri dëgjon tinguj në gjuhën shqipe dhe…

Fakte të reja dalin në dritë për grabitjen pas vrasjes në Glyka Nera, ku Karolina 20-vjeçare u vra brenda shtëpisë së saj, më 11...

Lajme të tjera

Web TV