Vrasja e Kudret Saliajt/ Djali: Mami më ka thënë do të mbys me litar, i kisha parë mesazhet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Detaje të reja dalin në dritë lidhur me ekzekutimin e Kudret Saliajt, i cili u vra nga vjehrri i tij.

Dhurata Saliaj, e akuzuar si bashkëpunëtore e babait të saj në vrasjen e 41-vjeçarit Kudret Saliaj, është akuzuar më parë nga fëmijët e saj për dhunë.

Djali i mitur i Dhurata Saliajt dhe Kudrejt Saliajt, akuzon nënën e tij se e dhunonte për arsye se ai ka zbuluar se ajo i shkruante dikujt mesazhe dashurie.

“Mamaja nuk sillet mirë me mua, më godet dhe më ka thënë do të vras do të mbys me litar. kam parë disa mesazhe që ajo i dërgon personave të ndryshëm ku i shkruante ‘o zemra ime, te dua shumë, kur do të takohemi’ dhe për këtë ajo sillet ashpër me mua”, ka deklaruar para gjykatës djali i mitur.


Të fundit

Vrasja e Kudret Saliajt/ Djali: Mami më ka thënë do të mbys me litar, i kisha parë mesazhet

Detaje të reja dalin në dritë lidhur me ekzekutimin e Kudret Saliajt, i cili u vra nga vjehrri i...

Sekuestrohen 2.5 kg kokainë në Prishtinë, arrestohet një person

Një sasi kokaine është sekuestruar dhe një person është arrestuar në Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur Ministri i Punëve të Brendshme të...

Rama dhe Varhelyi drejtojnë Samitin e liderëve të Ballkanit

Shqipëria është vendi që do të mbajë samitin e ardhshëm të Liderëve të Ballkanit Perëndimor, i cili do të zhvillohet më 10 qershor, në...

Vrasja në Shkodër/ Viktima sot do festonte ditëlindjen, autorit iu gjetën 6 shishe alkool në shtëpi

Dalin detaje të reja nga ngjarja makabër e regjistruar në Shkodër, ku vëllai ka vrarë motrën. Mësohet se viktima sot të festonte ditëlindjen, që...

Manastirliu: Sot priten 11.700 doza vaksinash

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot ardhjen në Shqipëri të mijëra dozave vaksinash. Manastirliu shkruan se priten edhe 11 mijë...

Lajme të tjera

Web TV