U gjet i vdekur në Ulqin, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e anti drogës: Një humbje e madhe për ne

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja Fjolla Morina ka reaguar në lidhje gjetjen e trupit të pajetë rë ish-shefit të anti drogës në Ulqin, Rudolf Doci Elezoviç, i cili u gjet i vdekur pranë lumit të Bunës.

Këngëtarja ka postuar një foto në Instastory, ku ka treguar e prekur se Elezovic e ka pasur mik, ndërkohë që u shpreh ngushëllimet familjes së tij.

“Miku im i Dolfi shume veshtire po e kom te shkruaj per ty. Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve. Nje humbje e madhe per ne. Kujtimi i tij do te jete ne zemrat tona. Ngushllime”, ka shkruar këngëtarja krahas imazhit.


Të fundit

U gjet i vdekur në Ulqin, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e anti drogës: Një humbje e madhe për ne

Këngëtarja Fjolla Morina ka reaguar në lidhje gjetjen e trupit të pajetë rë ish-shefit të anti drogës në Ulqin,...

Aksident i rëndë në Sukth/ “BMW-ja” përplas për vdekje këmbësoren

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Sukth të Durrësit, me pasojë vdekjen e një personi. Policia njofton se një mjet tip “BMW”,...

Britania i dhuron Shqipërisë super pajisjen që zbulon drogën/ Ja si funksionon me anë të rrezeve (Foto)

Drejtori i Përgjithshëm i Doganave, Genti Gazheli, priti në një takim autoritetet e “Border Force International”, të Britanisë së Madhe, në kuadër të bashkëpunimit...

Komuniteti LGBT kërkon heqjen e fjalës ‘nënë’/ Jul Deda kategorikisht kundër tyre: Pa nënën s’ka jetë!

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda është shprehur kategorikisht kundër kërkesës se komunitetit LGBT që termi ‘nënë’ të hiqet nga përdorimi, dhe në...

KPP dhe Universiteti i Tiranës nëshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi, Myzyri: Synohet krijimi i një…

Komisioni i Prokurimit Publik dhe Universiteti i Tiranës nënshkruan sot një marrëveshje bashkëpunimi për përforcimin e njohurive, nëpërmjet një cikli trajnimesh dhe konsultimesh për...

Lajme të tjera

Web TV